Trečiame kėlinyje Kauno „Tigrus“ palaužę rokiškėnai – Lietuvos ledo ritulio čempionato pusfinalyje

Šeštadienį Panevėžio ledo arenoje surengtas antrasis atkrintamųjų Lietuvos ledo ritulio čempionato varžybų susitikimas tarp Kauno „Tigrų“ ir Rokiškio „Rokiškio“ ekipų. Po atkaklios kovos susitikimą laimėjo rokiškėnai.

Susitikimas prasidėjo rezultatyviai, kai jau antrąją minutę ritulį į vartus pasiuntė „Tigrų“ komandos žaidėjas Dovydas Žiūkas. Kėliniui įpusėjus persvarą padvigubino pasižymėjęs Ulf Oscar William Sollin.

Antrojo kėlinio viduryje į „Rokiškio“ vartų tinklą ritulys smigo dar sykį. Tiksliu smūgiu pasižymėjo Remigijus Guoga, po kurio įvarčio švieslentėje užsidegė rezultatas 3:0. Daugiau įvarčių antrame kėlinyje žiūrovai neišvydo.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Varžybų akimirka

Kai jau atrodė, kad „Tigrams“ pergalė ranka pasiekiama, charakterį pademonstravo rokiškėnai.

Per trečiąjį kėlinį komanda tapo neatpažįstamai kovinga ir po vieno Antano Rukšėno ir dviejų Dominyko Deksnio tikslių smūgių rezultatas tapo lygus.

Tačiau per anksti pergale patikėjusių „Tigrų“ košmaras tuo nesibaigė – vieną po kito ritulį į vartus sumetė Saulius Limontas ir Šarūnas Citavičius.

Nors „Tigrai“ dar bandė žaisti va bank ir paskutinėmis minutėmis vartininką pakeitė papildomu žaidėju aikštėje, tačiau pelnyti du įvarčius ir nors išlyginti rezultatą jiems tapo misija nebeįmanoma.

Po šios pergalės Rokiškio „Rokiškis“ žengė į pusfinalį.

Beje, tokiu pačiu rezultatu komandos baigė savo pasirodymą ir praėjusiame tarpusavio mače, mat dėl patekimo į pusfinalį kovojama iki dviejų pasiektų pergalių.