Trečioji iš eilės Dainiaus Zubraus atstovaujamo „Devils“ pergalė NHL

Dainius Zubrus
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Dainius Zubrus
Šaltinis: BNS
0

Trečią pergalę iš eilės NHL reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ir į vienuoliktąją vietą Rytų konferencijoje pakilo Dainiaus Zubraus atstovaujamas „New Jersey Devils“ (31/40; 73 tšk.) klubas, penktadienį svečiuose 3:1 (0:0, 2:0, 1:1) įveikęs Rytų konferencijos ir absoliučią lygos autsaiderę „Buffalo Sabres“ (20/51; 47 taškai) komandą.

Per beveik 16 žaidimo minučių (15:54) lietuvis kartą smūgiavo į arenos šeimininkų vartus ir trečiajame kėlinyje (50:43) gavo dvi baudos minutes.

Iš viso 36-erių metų D.Zubraus sąskaitoje per 63 šio sezono mačus – 3 įvarčiai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 40 baudos minučių.

Du įvarčius nugalėtojams įmušė Steve'as Bernieras (29:08 ir 33:53), vieną – Jordinas Tootoo (48:14), o „Devils“ vartininkas Keithas Kinkaidas atrėmė 28 arenos šeimininkų metimus.

Pralaimėjusiųjų gretose vieninteliu įvarčiu pasižymėjo Mattas Moulsonas (51:41), o „Sabres“ vartininko Anderso Lindbacko sąskaitoje – 24 atremti svečių metimai.

Kitose penktadienio NHL reguliariojo sezono rungtynėse „Tampa Bay Lightning“ ekipa 3:1 (0:0, 1:1, 2:0) nugalėjo „Detroit Red Wings“ komandą, o „Anaheim Ducks“ klubas po pratęsimo 3:2 (1:0, 0:0, 1:2, 1:0) privertė pasiduoti „Colorado Avalanche“ ledo ritulininkus.