Treniruočių kaina – didelės kraujuojančios žaizdos

„Jei užtiksite dalelę mano užpakalio trasose, tai todėl, kad esu pilna energijos“, – pareiškė Jessica Diggins socialinėje erdvėje. 29 metų amerikietė po praėjusio sezono sėkmės slidinėjimo varžybose dabar rengiasi Pekino olimpinėms žaidynėms.
Jessica Diggins
Jessica Diggins / „Scanpix“ nuotr.

Jessica Diggins Instagrame parodė, kokia yra pratybų ant sniego vasarą kaina.

Tai ne tik malonumas čiuožti šviečiant saulei, bet ir po kritimų odą nudeginančios kraujo žaizdos, skausmingos iki ašarų.

„Koks BUM-er“ (nusivylimas)“, – parašė po Instagram nuotrauka J.Diggins, parodžiusi nuotrauką, kurioje ji sniego trasoje Oregono valstijoje apžiūri nudrėkstą odą.

Gimusi Minesotoje ir pradėjusi slidinėti būdama ketverių metų, J.Diggins anksti iškilo profesionaliame sporte.

Nors ankstyvoje paauglystėje kentėjo nuo bulimijos, amerikietė debiutavo 2014 metų žiemos olimpinėse žaidynėse, o 2018 m. Pjongčange su Kikkan Randall iškovojo olimpinį auksą komandiniame sprinte.

„Scanpix“ nuotr./Čempionėmis tapo JAV slidininkės Jessica Diggins ir Kikkan Randall.

J.Diggins puikiai pasirodė praėjusį slidinėjimo sezoną, kai pasinaudojo tuo, kad varžybose trūko varžovių iš Norvegijos, ir praėjusią žiemą laimėjo pasaulio taurę bei „Tour de Ski“ varžybas.

Kartu su savo treneriu Billu Kochu, J.Diggins yra vieninteliai amerikiečiai, triumfavę pasaulio taurės varžybų galutinėje įskaitoje. Dabar JAV slidininkė rengiasi 2022 metų žiemos olimpinėms žaidynėms.