Triumfas Rusijoje: Lindsey Vonn penktą kartą iš eilės užsitikrino pasaulio taurės čempionės titulą

Penktą kartą iš eilės planetos kalnų slidinėjimo taurės varžybų greitojo nusileidimo rungties nugalėtojos titulą užsitikrino 27-erių metų amerikietė Lindsey Vonn, kuri šeštadienį Rusijoje vykusiame etape užėmė trečią vietą.
Lindsey Vonn
Lindsey Vonn / AP/„Scanpix“ nuotr.

Likus dviems etapams iki šios rungties varžybų pabaigos, planetos taurės lyderė bendrojoje įskaitoje varžovėms tapo nebepavejama.

JAV kalnų slidininkė būsimosios 2014 metų žiemos olimpiados trasos finiše 0,59 sekundės pralaimėjo antrą pergalę šiame sezone bei pirmą šioje rungtyje iškovojusiai vokietei Mariai Hoefl-Riesch – 1 minutė 49,17 sekundės.

Antrą vietą šeštadienį užėmė austrė Elisabeth Goergl, kurią nuo nugalėtojos skyrė 0,43 sekundės:

1. Maria Hoefl-Riesch (Vokietija)  1 min. 49,17 sek.
2. Elisabeth Goergl (Austrija)          1:49,60
3. Lindsey Vonn (JAV)                   1:49,76
4. Tina Weirather (Lichtenšteinas)      1:49,98
5. Marion Rolland (Prancūzija)          1:50,28

Pasaulio taurės varžybų greitojo nusileidimo rungties lyderių rikiuotė (po 7 etapų iš 9):

1. Lindsey Vonn (JAV)                 590 tšk.
2. Maria Hoelf-Riesch (Vokietija)     359
3. Elisabeth Goergl (Austrija)        355
4. Tina Weirather (Lichtenšteinas)    350
5. Julia Mancuso (JAV)                237

Planetos kalnų slidinėjimo taurės varžybų lyderių rikiuotė bendrojoje įskaitoje (po 27 rungčių iš 40):

1. Lindsey Vonn (JAV)                1442 tšk.