Turnyrą Vilniuje Lietuvos ledo ritulininkai pradėjo pergale po baudinių

Ketvirtadienį Vilniaus „Pramogų“ arenoje startavo „Turkish Airlines Baltic Challenge Cup“ turnyras, kuriame be šeimininkų į kovą stoja dar penkios rinktinės. Naujojo trenerio Danielio Lacroix vadovaujami lietuviai turnyrą pradėjo 4:3 po baudinių serijos nugalėdami japonus. Pagrindinis laikas baigėsi taikiai 2:2.
Ledo ritulys: Lietuva - Japonija
Rungtynių akimirka. / Josvydo Elinsko / 15min nuotr.

Japonai pirmieji išsiveržė į priekį, kai 12-ąją minutę pasižymėjo Tetsuya Saito.

Visgi praleidę įvartį, mūsiškiai nepasimetė ir sugebėjo atsitiesti. 29 min Arnoldas Bosas rezultatą išlygino, o 49-ąją Aivaras Bendžius išvedė šeimininkus į priekį.

Likus žaisti 52 sek. iki rungtynių pabaigos pražanga buvo nubaustas A.Bosas.

Praėjo vos kelios sekundės ir Ryo Omiya kiekybinę persvarą pavertė įvarčiu, rezultatą išlygino bei išplėšė pratęsimą – 2:2.

Papildomo laiko metu įvarčių įmušta nebuvo, tad viskas sprendėsi baudinių serijoje, kurioje nugalėjo lietuviai.

A.Boso ir Ugniaus Čyžo baudiniai buvo tikslūs, o japonai pasižymėjo tik sykį.

A grupėje taip pat žaidžia baltarusiai.

Pirmose B grupės rungtynėse Latvijos klubų rinktinė 4:1 (1:1, 0:0, 3:0) nugalėjo Estiją.

B grupėje žaidžia ir Rumunijos rinktinė.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas