Varžovų vartininkų siaubu tampantis Dainius Zubrus pelnė šeštą įvartį NHL čempionate

Dainius Zubrus pasižymėjo 7-iose iš paskutinių 8 rungtynių.
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Dainius Zubrus pasižymėjo 7-iose iš paskutinių 8 rungtynių.
0

Šeštąjį įvartį devynioliktose šio sezono NHL ledo ritulio rungtynėse pelnė 33 metų puolėjas Dainius Zubrus, tačiau 10-ą vietą Rytų konferencijoje užimantis Naujojo Džersio „Devils“ (21 tšk.) klubas patyrė devintą pralaimėjimą.

Pirmadienį svečiuose „Devils“ ledo ritulininkai 3:4 (3:0, 0:2, 0:2) turėjo pripažinti vienuoliktą pergalę per 20 mačų iškovojusios ir antrą vietą Rytų konferencijoje užimančios Floridos „Panthers“ (25 tšk.) komandos pranašumą.

Po D.Zubraus įvarčio pirmojo kėlinio viduryje (11:49) svečiai pirmavo solidžia trijų (3:0) įvarčių persvara, kurios iki mačo pabaigos išlaikyti nesugebėjo.

Per 20 su puse (20:35) žaidimo minučių Naujojo Džersio ekipos puolėjo antrasis metimas į varžovų vartus buvo netaiklus. Be to, jis blokavo tris arenos šeimininkų metimus ir išvengė baudos minučių.

Be šešių įvarčių, D.Zubraus sąskaitoje per 19 mačų šiame sezone – 5 rezultatyvūs perdavimai ir 4 baudos minutės.

Verta pažymėti, jog puolėjas paskutiniu metu demonstruoja įspūdingą formą – per 8 rungtynes aikštelę be įvarčio arba rezultatyvaus perdavimo paliko tik kartą.

Likusius įvarčius svečiams pirmadienio rungtynėse pelnė Ilja Kovalčiukas (8:17) bei Petras Sykora (9:26), o Andy'is Greene'as atliko du rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojų gretose dviem įvarčiais pasižymėjo Krisas Versteegas (25:28 bei 30:40), vienu – Stephenas Weissas (49:12) ir Tomas Fleischmannas (57:57).