Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 18d. 12:28

Virusas ir ant ledo – prieš pat sezono startą COVID-19 įsisuko Vilniaus klube

Šarūnas Kuliešius
hockey.lt nuotr. / „Hockey Punks“ vadovas Šarūnas Kuliešius

Vilniaus „Hockey Punks“ ledo ritulininkai rengėsi pradėti naują Lietuvos čempionatą, kai koronavirusas įsisuko į komandą.

„Hockey Punks“ vyrai nebetiki Aliaksandro Lukašenkos ledo ritulio aikštėje ištartais žodžiais, kad sportas – geriausias priešvirusinis vaistas.

Šiuo metu saviizoliacijoje yra visa sostinės komanda, kai maždaug ketvirtadaliui jos žaidėjų patvirtintas užsikrėtimas koronavirusu.

„Visą komandą patikrino, dabar mūsų tokių yra 6 ar 7 – net sunku suskaičiuoti“, – sakė „Hockey Punks“ vadovas Šarūnas Kuliešius, pats taip pat čiuožiantis aikštėje.

43 metų ledo ritulininkas, ilgametis Lietuvos rinktinės žaidėjas, pirmasis klube sužinojo, kad turi reikalų su COVID-19.

„Pajutau, kad kelias dienas laikėsi neaukšta temperatūra – apie 37,5-38 laipsnius. Nesijaučiau prastai, net per slogą anksčiau jausdavausi prasčiau nei dabar, bet dėl šventos ramybės nutariau pasitikrinti“, – pasakojo Š.Kuliešius.

hockey.lt nuotr./Šarūnas Kuliešius
hockey.lt nuotr./Šarūnas Kuliešius

Šios savaitės pradžioje jis atliko mokamą testą, o netrukus gavo atsakymą, kad yra užsikrėtęs virusu.

Iškart aptaręs padėtį su Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistais, Š.Kuliešius gavo rekomendacijas ir kartu su komanda pradėjo jas vykdyti.

Iš viso klube yra įregistruota 30 ledo ritulininkų – tie, kurie dalyvavo treniruotėse, visi izoliavosi. Kurį virusas palietė pirmasis, ir kaip galėjo atkeliauti, „Hockey Punks“ vadovas nesiryžo spėti.

„Velnias žino – labai sunku pasakyti. Tokioje situacijoje gali neteisingai ką nors apkaltinti, – sakė Š.Kuliešius. – Svarbiausia, dabar viską vykdyti pagal specialistų nurodytas taisykles.“

Jis teigė, kad komanda palaiko ryšį per bendrą pokalbį socialiniame tinkle ir dalinasi naujienomis. Kol kas tarp užsikrėtusių žaidėjų rimtų sveikatos sutrikimų nėra.

„Panašiai kaip ir man – jaučiasi tarsi sloga, kažkiek laikosi temperatūra. Bet gerai, kad nėra nė vieno, kuriam būtų sunku kvėpuoti ar panašiai“, – kalbėjo Š.Kuliešius.

Šeštadienį „Hockey Punks“ žaidė ir draugiškas ikisezonines rungtynes su Elektrėnų komanda, bet rungtynių metu persirengimo kambariai buvo skirtingi, kontaktas buvo tik aikštėje.

Penktadienį popiet Lietuvos ledo ritulio lyga rengia posėdį, kur tarsis, kaip netikėtos naujienos keis čempionatą, kuris prasideda kitą savaitę.

nuotr. hockey.lt/„Kaunas Hockey“ – „Hockey Punks“
nuotr. hockey.lt/„Kaunas Hockey“ – „Hockey Punks“

Jau nuspręsta, kad pirmosios dvejos „Hockey Punks“ rungtynės buvo nukeltos.

„Sezono planų galbūt pernelyg nesujauks, nors dvi savaitės poilsio prieš varžybas nėra gerai, – sakė Š.Kuliešius. – Svarbiausia, kad niekas neserga mūsų vaikų akademijoje.

Dėl komandos pernelyg neišgyvenu, jai viskas bus gerai. Tik kyla klausimų dėl čempionato – kas bus, jei užsikrės dar viena, antra, trečia komanda?“

VIDEO: Belarus president plays ice hockey saying 'there is no coronavirus here'

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Skanumėlis

Video

21:40
11:46
00:49

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką