-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!

Gutkauskas triumfavo Vazgaikiemyje vykusiose konkūrų pasaulio taurės varžybose

Prienų rajone, Vazgaikiemyje, pasibaigė tris dienas trukęs konkūrų pasaulio taurės CSI2* varžybų etapas, kurio prizų fondas siekė 50 tūkst. Šveicarijos frankų (129 tūkst. Lt). Šiame turnyre dalyvavo 115 duetų – raiteliai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos ir Rusijos. Prestižiniame „Grand Prix“ konkūre triumfavo ir pagrindinį prizą pelnė 23 metų raitelis iš Šiaulių Benas Gutkauskas, teigiama pranešime spaudai.
„Grand Prix“ konkūro nugalėtojo taurė buvo įteikta B.Gutkauskui
„Grand Prix“ konkūro nugalėtojo taurė buvo įteikta B.Gutkauskui / Tado Laurinaičio nuotr.
Temos: 1 Benas Gutkauskas

Iš vykusių 9 konkūrų lietuviai ant nugalėtojų pakylos kopė septynis kartus.

Vienas perspektyviausių šalies raitelių B. Gutkauskas įrodė, kad ne veltui šiuo

Tado Laurinaičio nuotr./A.Petrovas su Žirgu Universe nugalėjo dviejuose konkūruose

metu turi daugiausia taškų iš visų savo varžovų Tarptautinės žirgų sporto federacijos (FEI) „Rolex“ reitinge (234–as).

Paskutiniame ir prestižiškiausiame „Grand Prix“ konkūre, kuriame kliūčių aukštis siekė net iki 1,6 metro, jis su savo naujuoju žirgu Tom Riddle S nedarė klaidų ir užtikrintai nugalėjo. B. Gutkauskui atiteko 7500 Šveicarijos frankų (apie 20 tūkst. Lt) prizas.

Antrąją vietą pelnė šiųmetis Lietuvos konkūrų čempionas raitelis Rimantas Babrauskas su žirgu La–Pass, nugalėtojui persirungiant pralaimėjęs 3,5 sekundės. Trečiąją vietą iškovojo estas Urmas Raagas su žirgu Axel Du Beaumont.

Lietuviai pagerins savo poziciją konkūrų Pasaulio taurės Centrinės Europos–Šiaurės lygos reitinge, kur kovojama dėl patekimo į 2011 m. Leipcige (Vokietija) vyksiantį Pasaulio taurės finalinį etapą. Prieš varžybas Vazgaikiemyje B. Gutkauskas su 17 tšk. užėmė 6–ąją vietą.

Vazgaikiemyje vykusiose varžybose daugiausia kartų ant prizininkų pakylos – net keturis – kopė Lietuvos jojimo rinktinės narys vilnietis raitelis Andrius Petrovas.

Jis su žirgu Universe du kartus šventė pergalę 1,4 metro kliūčių aukščio konkūruose, o su kitu partneriu – žirgu Uhorn – pelnė antrąsias vietas 1,3 m. bei 1,4 m. aukščio konkūruose. „Grand Prix“ konkūre persirungiant A. Petrovo žirgas kliudė vieną kliūtį ir duetas liko septintas.

Tado Laurinaičio nuotr./Raitelis A.Petrovas su žirgu Rico Dono

Jau ateinantį savaitgalį Vazgaikiemyje įvyks dar vienos tarptautinės konkūrų varžybos – „Baltic Riders Tour“, kuriose dalyvaus 120 duetų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Rusijos bei Lenkijos.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?