Kalnų slidininkė Lindsey Vonn iškovojo 50-ąją pergalę pasaulio taurės varžybose

Lindsey Vonn
Scanpix/AP nuotr. / Lindsey Vonn
Šaltinis: BNS
0

Devintą pergalę šio sezono pasaulio kalnų slidinėjimo taurės varžybose bei 50-ąją per visą karjerą iškovojo 27-erių metų olimpinė čempionė bei sezono lyderė bendrojoje įskaitoje amerikietė Lindsey Vonn.

JAV kalnų slidininkė šeštadienį Vokietijoje laimėjo šeštąją šio sezono 2930 m ilgio greitojo nusileidimo rungtį – 1 minutė 44,86 sekundės.

Tai buvo jos 25-asis triumfas šioje rungtyje pasaulio taurės varžybų istorijoje.

Daugiau pergalių planetos taurės varžybose yra iškovojusios tik austrė Annemarie Moser-Proell (62) bei šveicarė Vreni Schneider (55).

Antrąją vietą šiame etape Vokietijoje užėmė šveicarė Nadja Kamer, kurią nuo nugalėtojos skyrė 0,41 sekundės, o trečiojoje pozicijoje likusi Tina Weirather iš Lichtenšteino amerikietei finiše pralaimėjo 0,79 sekundės:

AFP/„Scanpix“ nuotr./Lindsey Vonn

1. Lindsey Vonn (JAV)              1 min. 44,86 sek.
2. Nadja Kamer (Šveicarija)             1:45,27
3. Tina Weirather (Lichtenšteinas)      1:45,65
4. Maria Hoefl-Riesch (Vokietija)       1:45,85
5. Daniela Merighetti (Italija)         1:45,91

Pasaulio kalnų slidinėjimo taurės varžybų greitojo nusileidimo rungties lyderės (po 6 etapų):

1. Lindsey Vonn (JAV)                 530 tšk.
2. Tina Weirather (Lichtenšteinas)    300
3. Elisabeth Goergl (Austrija)        275
4. Maria Hoefl-Riesch (Vokietija)     259
5. Daniela Merighetti (Italija)       207

Planetos kalnų slidinėjimo taurės varžybų lyderių rikiuotė bendrojoje įskaitoje (po 22 rungčių iš 41):

1. Lindsey Vonn (JAV)                1350 tšk.