Pasaulio U-20 ledo ritulio čempionato starte lietuvius gelbėjo stebuklingai žaidęs vartininkas Mantas Armalis

Pirmadienį Ukrainoje prasidėjo pasaulio jaunimo U-20 ledo ritulio čempionato II diviziono šešių komandų A grupės turnyras.
Mantas Armalis
Mantas Armalis / A.Pliadžio nuotr.

Nesėkme turnyrą pradėjo viena jauniausių pirmenybėse Lietuvos rinktinė, po baudinių serijos 1:2 (0:1, 0:0, 1:0, 0:0, 0:1) nusileidusi Vengrijos ekipai.

Vengrai pirmavo po tikslaus Allitos Nemetho (15:04) smūgio, o rezultatą trečiajame kėlinyje išlygino Romanas Aliapkinas (51:08).

Pergalingą baudinį įmušė Arnoldas Varga.

Vengrijos jaunieji ledo ritulininkai šiame susitikime turėjo neginčytiną pranašumą ir tik stebuklingas vartininko Manto Armalio, kuris per pagrindinį laiką ir pratęsimą atrėmė net 66 varžovų smūgius iš 67, žaidimas neleido jiems laimėti iki baudinių serijos.

Lietuviai į vengrų vartus per 65 žaidimo minutes smūgiavo vos 10 kartų.

Antrąsias turnyro rungtynes Lietuvos rinktinė trečiadienį žais su Olandijos ekipa, kuri pirmąjį mačą 0:5 (0:2, 0:1, 0:2) pralaimėjo Ispanijos bendraamžiams.

Trečiosiose pirmadienio rungtynėse turnyro šeimininkė Ukraina žaidžia su Pietų Korėjos komanda.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas