Vilnietis triumfavo dvejuose konkūrų pasaulio taurės varžybose

37 metų vilnietis raitelis Andrius Petrovas šį sezoną ir toliau demonstruoja aukštus rezultatus tarptautinėse varžybose. Lietuvos konkūrų rinktinės narys Rusijoje, Sankt Peterburgo mieste vykusiose pasaulio taurės varžybose, iškovojo dvi pirmąsias vietas, praneša LŽSS.
Raitelis A.Petrovas su žirgu Rico Dono
Raitelis A.Petrovas su žirgu Rico Dono / Tado Laurinaičio nuotr.

Apie 100 tūkst. eurų (345 tūkst. Lt) prizinio fondo tarptautinėse trijų žvaigždučių varžybose A.Petrovas sėkmingai pasirodė su savo jaunu žirgu Rico Dono. 125 cm. kliūčių aukščio konkūre jiedu pelnė pirmąją vietą.

Kiek vėliau su tuo pačiu žirgu jojęs finaliniame etape jaunų žirgų (iki 7 metų) grupėje A. Petrovas liko per plauką nuo prizininkų pakylos – persirungiant užėmė 4–ąją vietą. Ant aukščiausiojo pakylos laiptelio A. Petrovas vis dėlto lipo dar kartą – jis su žirgu Uhorn greičiausiai ir be baudos taškų įveikė 130 cm kliūčių aukščio konkūrą.

„Žirgas Rico Dono – greitas ir atsargus, su juo prieš kelias savaites laimėjau du konkūrus ir Maskvoje vykusiame atvirajame Rusijos čempionate. O žirgas Uhorn – pajėgus, tačiau su juo joju palyginti neseniai – dar reikia sukaupti patirties“, – teigė A.Petrovas.

Vilnietis raitelis A.Petrovas artimiausiu metu žada dalyvauti Estijos Tartu mieste vyksiančiame tarptautiniame turnyre ir Latvijoje vyksiančiose „Baltic Riders“ varžybose.