Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

SEL (Egidijus Dragūnas)

Visos temos
SEL (Egidijus Dragūnas) SEL (Egidijus Dragūnas)

Egidijus Dragūnas – vienas skandalingiausių Lietuvos muzikos atlikėjų, vienos iš pirmųjų repo stiliaus grupės Lietuvoje „SEL“ įkūrėjas bei lyderis. Gimė 1976 m. balandžio 23 d. Augina sūnų Deividą. 

E.Dragūnas mokėsi muzikos mokykloje, fortepijono klasėje. Po to nusprendė mokytis ryšius su visuomene Talino „Concordia” universitete, tačiau mokslų nebaigė. 

„SEL“ dainos nuolat būdavo tarp populiariausiųjų, grupė taip pat yra laimėjusi daugybę įvairių apdovanojimų Lietuvos muzikos apdovanojimuose. „SEL“ išleido šiuos muzikinius albumus: „Kaip ir tu“, „Paskutinį kartą“, „Kontrolinis šūvis“, „Neįvertinta karta“, „Guma“, „Kubas“, „23“, „Viskas ką turiu“, „Muzika“, „Aš kaip žąsis“. 

E.Dragūnas užsiima ir labdaringa veikla – pinigų sumas yra paaukojęs įvairioms institucijoms, tokioms kaip Vilniaus naujagimių centras ar labdaros įstaigoms.

Arūnas Valinskas

A.Valinskas – apie stadioną, Jessicą Shy ir SEL manipuliacijas: „Net tokiu dalyku spekuliavo“

ValinskasZinoYT_thumnail Portalui

VALINSKAS ŽINO: apie debatų intrigas, Ramanausko skandalą, ralio tragediją, Ukrainą ir SEL boikotą

Gustas Ramonas, Joris Bačiulis ir Egidijaus Dragūno atvaizdas

M-1 apklausa: ar jau laikas grąžinti SEL į radijo stočių eterį? Tauta dėl E.Dragūno dainų – susiskaldžiusi

Dariaus ir Girėno stadionas, Egidijus Dragūnas-SEL

E.Dragūnas – apie stadiono skandalą: „Jau kitą dieną po SEL koncerto buvo galima žaisti futbolą“

Egidijus Dragūnas

„SEL“ pristato naują dainą „Balti sparnai“: „Noriu, kad žmonės būtų šlapi ir stovėtų ant ausų“

Griauti ketinta ir kitų žinomų žmonių namus

Griauti namą teko ne tik A.Bosui: griuvo ir šie žinomų žmonių statiniai

Arūnas Valinskas, Mindaugas Puidokas, Aistė Pilvelytė

Valinskas – apie Pilvelytės sąjungą su Puidoku: „Jei aš neteisus, tegul jis paduoda mane į teismą“

Ledų šventė Kėdainiuose

Kėdainiuose – kontroversiškai vertinama Ledų šventė: ant scenos – Tarasovai, Mia, šėlo ir „Sel“

Ledų šventė, Martynas Tyla

Po Ledų šventės skandalo prabilo muzikos industriją vienijanti asociacija: ragina nepasimauti