-35% metinei prenumeratai. Maža kaina - didelė vertė.
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

„Isle of Man TT“

Visos temos
„Isle of Man TT“ „Isle of Man TT“

„Isle of Man TT“ – tai kasmetinės motociklų lenktynės, rengiamos Meno saloje nuo 1907 m. Šios lenktynės, dažnai laikomos vienomis pavojingiausių pasaulyje, vyksta gegužės ir birželio mėn. Lenktynės vyksta Meno salos TT kalnų trasoje, kuri garsėja sudėtinga ir pavojinga trasa. Pažymėtina, kad daug lenktynininkų tragiškai žuvo dalyvaudami šiose varžybose.

Oficialioje „Isle of Man TT“ lenktynių interneto svetainėje pateikiama naujausia informacija apie lenktynių tvarkaraštį, rezultatus, naujienas, interviu ir kt. TT lenktynės trunka dvi savaites, per kurias savaitę vyksta kvalifikaciniai važiavimai, o po jų – intensyvios lenktynės. Lenktynėse dalyvauja lenktynininkai iš viso pasaulio, demonstruojantys savo įgūdžius viešuosiuose keliuose, paverstuose jaudinančia lenktynių trasa.

Joey Dunlopas. „Isle of Man TT“ organizatorių nuotr.

Kodėl žymiausio „Isle of Man TT“ lenktynininko gyvenimo kelias pasibaigė Talino pamiškėje?

„Isle of Man TT“ organizatorių nuotr.

Beprotiškųjų lenktynių „Isle of Man TT“ dalyviai: keturi gyvenimai ant peilio ašmenų (2)

„Isle of Man TT“ organizatorių nuotr.

Gladiatorių kautynės „Isle of Man TT“: keturi gyvenimai ant peilio ašmenų ir 258 žūtys (1)

Užsisakykite 15min naujienlaiškius