Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Kotryna Juodzevičiūtė

Visos temos
Visos naujienos, reportažai ir komentarai apie Kotryna Juodzevičiūtė, publikuoti portale 15min.lt
Kotryna Juodzevičiūtė

Pokyčiai „Eurovizijos“ atrankoje: nelieka vienos žinomos atlikėjos – paaiškėjo, kas ją pakeis

„Vilniaus pokerio“ koncertas Lukiškių kalėjime

Lukiškių kalėjimą sudrebino „Vilniaus pokerio“ koncertas: „gaveliškos“ pagundos ir ypatinga dovana

Kino koncerto „Vilniaus Pokeris“ akimirkos

„Vilniaus Pokeryje“ – tūkstantinė minia: skambėjo ir J.Mašanausko „Senieji Vilniaus stogai“

Kotryna Juodzevičiūtė

K.Juodzevičiūtė pristato duetą su britų atlikėju: dainoje – daug jausmų ir principų

Gabrielius Vagelis ir Kotryna Juodzevičiūtė pristato premjerą „Užkliuvai man už širdies”

„ŽMONĖS svečiuose”: G.Vagelis ir Kotryna pristato kalėdinę dainą „Užkliuvai man už širdies“

Kotryna Juodzevičiūtė ir Gabrielius Vagelis

Gabrielius Vagelis ir Kotryna pristato kalėdinę dainą „Užkliuvai man už širdies“

„Vilniaus Pokeris“

Žiūrovai su kaukėmis rinkosi į „Vilniaus Pokerį“: po 52 metų į sceną grįžo J.Mašanauskas

2015-uju-lietuvos-balso-nugaletoja-kjuodzeviciute-grizta-su-nauju-skambesiu-ir-ivaizdziu-6165c77864836

2015-ųjų „Lietuvos balso“ nugalėtoja K.Juodzevičiūtė grįžta su nauju skambesiu ir įvaizdžiu

Užsisakykite 15min naujienlaiškius