Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Prenumeruoti

„Mango“ Visos temos

„Mango“ (grupė) „Mango“

„Mango“ – 1998 m. susikūrusi Lietuvos merginų muzikos grupė, atliekanti pop stiliaus dainas. Grupė susibūrė, kai muzikos prodiuserių Gintaro ir Mindaugo Bendžių  bei kompozitoriaus Žilvino Liulio organizuojamą atlikėjų konkursą laimėjo trys merginos.

Debiutinis grupės singlas „Pavasariniai žiedai“ tapo superhitu. 2001 m. „Mango“ buvo pripažinta geriausia Lietuvos metų grupe, o 2003 m. vykusiuose „Radiocentro“ apdovanojimuose grupė nugalėjo „Geriausio albumo“ bei „Populiariausios radijo stoties“ kategorijose.

Grupė iširo 2008 m.

Grupėje dainavo Viktorija Perminaitė, Rima Petrauskytė, Lina Kaklytė, Lina Šerpytė ir kt.

2014 m. grupė atsikūrė, tačiau kitokia sudėtimi ir kitu pavadinimu – „Man-go“.

„Man-go“ ir „Sadboi“ pasipiktino M.A.M.A įtarimu dėl dainos plagiato

„Man-go“ ir „Sadboi“ pasipiktino M.A.M.A įtarimais, kad jų daina – plagiatas: atskleidė, ko imsis

Rima Petrauskytė-Paulauskienė

„Man-go“ lyderė Rima Petrauskytė – atvirai: „Į mūsų persirengimo kambariuką verždavosi vyrai“

„Man-go“

25-metį švenčiančios grupės „Man-go“ premjera: daina – apie meilę, nuo kurios nereikia bėgti

Rima Petrauskytė-Paulauskienė su vyru ir dukra Adele

„Man-go“ narė R.Petrauskytė parodė 1-erių dukrą: jos gimtadienio proga – fotosesija

Grupė „Man-go“

Artėjant šventėms – grupės „Man-go“ dovana: po 20 metų perdainavo hitą „5 minutės“

Grupės „Abudu“ koncertas Vilniuje

Testas: ar pažinsite šias 15 lietuvių grupių iš jų dainų pavadinimų?

Rima Petrauskytė

„Man-go“ lyderė Rima – apie tėvu apsimetusį vyrą: „Jis pradėjo rašyti laiškus“

„Man-go“

Naujoje „MAN-GO“ dainoje – atviras Rimos laiškas mylintiems

Rima Petrauskytė-Paulauskienė

„Mango“ lyderė R.Petrauskytė atvirai apie išvaizdos patobulinimus: „Aš myliu botoksą“

Užsisakykite 15min naujienlaiškius