-35% metinei prenumeratai. Maža kaina - didelė vertė.
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

„Mano vyras gali“

Visos temos
„Mano vyras gali“ LNK nuotr./Rolandas Vilkončius ir manekenės

„Mano vyras gali“ – žaidime keturios moterys lošia iš ... savo vyrų. Tiksliau, iš jų gebėjimų ir galėjimų ką nors padaryti, bando vyrų drąsą ir įgūdžius. Ką gali padaryti jų vyrai? Kiek jie išdrįs? Kuri iš žaidime dalyvaujančių moterų geriausiai pažįsta savo antrąją pusę? O kuri iš jų per aukštai iškels kartelę ir jos partneris susierzins, neįvykdęs užduoties?

Moterys lažinasi su varžovėmis, kad jos vyras gali įvykdyti tam tikras užduotis ir padaryti tai geriau už kitus. Vyrai stovi garso nepraleidžiančioje kabinoje ir nekantriai laukia, kada išgirs žmonos jam skirtą užduotį. Jokio akių kontakto, jokio garso.

Kuris iš vyrų įstengs suvalgyti pačius aštriausius pipirus? Kuris daugiausiai žino apie kosmetiką? Kuris gali išdaužyti daugiausia langų futbolo kamuoliu? Kuris greičiausiai pakloja lovą?

Šitas žaidimas – drąsos, žinių, sportinių gebėjimų ir daugybės įvairiausių įgūdžių, lemiančių pergalę arba pralaimėjimą, mišinys. Tačiau teisingai įvertinti savo vyrų gebėjimus gali tik moterys. O gal jis staiga pademonstruos neregėtus negirdėtus gebėjimus ir talentus, kurie visus nustebins?

Laidą rodo LNK.

Radžis Aleksandrovičius ir Liveta Kazlauskienė

Liveta Kazlauskienė išbandė savo vyrą Petrą: jam teko atspėti, kurių merginų grožis – nenatūralus

Greta Lebedeva ir Aleksandras Kazakevičius

Gretos Lebedevos išbandymas sužadėtiniui Aleksandrui Kazakevičiui – buteliu atskirti kiaušinio trynį nuo baltymo

Ieva Norkūnienė

Ieva Norkūnienė LNK laidoje „Mano vyras gali“ pasirodė nauju įvaizdžiu

Rolandas Vilkončius ir manekenės

Neringa Šiaudikytė: „Santykiuose pasitikėjimas – būtinas“

Radži

„Šokių ant ledo“ projekto svečiu tapo Radži

Vaida Genytė

Vaida Genytė po laidos „Mano vyras gali“ filmavimo prisipažino, jog laidoje sudalyvautų ir dar kartą

LNK laidos  „Mano vyras gali” filmavimo akimirkos

LNK laida „Mano vyras gali” prasidės Vaidos Genytės ir Astos Žukaitės kova

Užsisakykite 15min naujienlaiškius