Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Mantas Stonkus Visos temos

Mantas Stonkus Mantas Stonkus

Mantas Stonkus – televizijos laidų ir renginių vedėjas, aktorius, humoristas. Gimė 1987 m. gegužės 3 d. Plungėje. Augina du vaikus: Ceciliją ir Pranciškų. 

M.Stonkus mokėsi Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, studijavo aktoriaus-renginių vedėjo specialybę. Karjeros pradžia buvo „MTV Lietuva“ kanale vesta tiesioginio eterio laida „Most Wanted“. Aktorius taip pat yra vedęs apdovanojimus „Dviračio žvaigždė“, laidas „Su cinkeliu“, „Pričiupom“ , „Mes vieno kraujo“, „Finalo ketvertas“ bei kitas. 

Kartu su Mantu Katleriu M.Stonkus sukūrė humoro duetą  „#ManTaiVienodai“, „#ManTaiKieme“, įkūnija vaidmenį humoro šou „Buvusių moterų reikalai” ir antroje šio šou dalyje. Mantas Stonkus taip pat yra filmavęsis ir filmuose „Redirected“, „12 kėdžių“, „Aš žvaigždė“. 2018 m. laimėjo žurnalo „Žmonės“ nominaciją „Mylimiausias metų aktorius“.

Filmo „Draugų lažybos“ premjera

Raudonasis kilimas nutiestas J.Krisiūno komedijai: į „Draugų lažybas“ išsirikiavo garsenybių eilė

Mantas Stonkus

M.Stonkus – apie J.Jankevičiaus ir G.Glemžaitės bučinį: „Klausiate, kaip aš jaučiuosi?“

Komedija „1410. Valanda prieš mūšį“

N.Bunkė, K.Meschino ir M.Katleris nepraleido progos pasijuokti naujoje komedijoje

Mantas Stonkus

Mantui Stonkui teko nusimesti drabužius: „Mane žiūrovai jau iš užpakalio pažįsta“

Spektaklio „1410. Valanda prieš mūšį“ akimirka

Mantas Stonkus nėrė į naują avantiūrą: „Tai pareikalavo milžiniškų jėgų“

Natalija Bunkė, Mantas Stonkus

Natalijos Bunkės koncertuose „Kosmosas“ – ir Mantas Stonkus: atskleidė, ko tikėtis

Mantas Stonkus

M.Stonkus – apie vizitus priklausomybės ligų centre ir meilę G.Glemžaitei: atsakė, kada vestuvės

 Rolandas Mackevičius, Mantas Stonkus ir Naglis Bierancas

Naujai suburta Mackevičiaus, Stonkaus ir Naglio grupė užkariavo internetą: peržiūrų – milijonai

Mantas Stonkus

Papildymas Kauno „Žalgiryje“ – prisijungė žinomas šalies veidas

Užsisakykite 15min naujienlaiškius