Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Skaityti apie sportą - taip pat sportas.
Išbandyti
Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Moteris

Visos temos
Moteris Moteris

Moteris – biologinės žmogaus rūšies lytis. Ji turi morfologines ir funkcines ypatybes, kurios skiriasi nuo vyro (kitos lyties žmogaus) – lytinės chromosomos, kraujo sudėtis, specifinis kūno sudėjimas, lytiniai organai, hormonų balansas, dažnesnis kvėpavimas, mažesnis ūgis, medžiagų apykaita ir kt.

Taip pat moteris skiriasi nuo vyro ir psichologinėmis ypatybėmis – ji labiau koketuoja, yra jautresnė, atsargesnė, rūpestingesnė, švelnesnė, draugiškesnė, meilesnė, labiau orientuota į šeimą; moteris labiau reaguoja į stresą, lengviau prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų. Moters seksualumas taip pat skiriasi nuo vyriškojo, jis priklauso tiek nuo biologinių, tiek ir nuo socialinių–psichologinių veiksnių.

Moteris su menstruacine taurele

Pastebėjote mėnesinių ciklo pokyčius? Akušerė paaiškino, ką jie gali reikšti

Psichologinis smurtas

Ekspertė: smurtas prieš moteris yra nuvertinamas

Projektp „Pelenė Princesė“ dalyvės Santa ir Ignutė

Princesė Santa iš Anglijos atsisakė miegoti pas Pelenę: „Aš tuose namuose tikrai nenakvosiu“

Skausmas

Ginekologė atsako į 10 klausimų apie menstruacijas: absurdiškiausi mitai

Skaiva Jasevičiūtė

Skaiva Jasevičiūtė. Ar tikrai moterys per daug išrankios vyrams?

Raimonda Jagminaitė ir Liudmila Krivel – Lapė

Pramoginiai moterų raliai – ant bangos: kodėl „Ladies GO“ kviečia ir vyrus?

Raimonda Jagminaitė ir Liudmila Krivel – Lapė

Moterų pramoginiai raliai – ant bangos: kuo ypatingas „Ladies GO“ renginys ir ką jame veikia vyrai?

Jarūnė Preikšaitė

„Women Go Tech“ į Lietuvą parveža prestižinį apdovanojimą

Moterį nušovusio policininko advokatas prieš teismą atakuoja prokurorus: „Man keista“

Moterį nušovusio policininko advokatas prieš teismą atakuoja prokurorus: „Man keista“