Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Rokas Žilinskas Visos temos

Rokas Žilinskas (1972 m. liepos 20 d.–2017 m. birželio 6 d.) – Lietuvos žurnalistas, televizijos laidų vedėjas, politikas. Vedė žinių laidas LNK ir LTV televizijose.

2008 metais pagal Tautos prisikėlimo partijos sąrašą buvo išrinktas į 2008–2012 metų kadencijos Seimą.

2012–2016 m. Seimo kadencijoje dirbo ekonomikos komitete. Buvo alkoholizmo ir narkomanijos prevencijos bei energetikos komisijų narys.

Laimėjo 2016 m. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimuose. Buvo partijos Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai narys.

2017 m. birželio 06 dieną eidamas 45-uosius metus Rokas Žilinskas po sunkios plaučių ligos mirė ligoninėje.

Edmundas Jakilaitis

E.Jakilaitis prisimena R.Žilinską: istorijos apie žmoną Rasą ir neatvykimą į laidą

Jogaila Morkūnas, Edmundas Jakilaitis, knyga „Aš – Rokas Žilinskas“

R.Žilinskas – J.Morkūno atminty: ką jam reiškė šventės ir kas pasikeitė pasukus į politiką

Knygos „Aš - Rokas Žilinskas“ pristatymo svečiai Edmundas Jakilaitis, Jogaila Morkūnas, Ingrida Šimonytė, Monika Žilinskaitė, Daiva Žeimytė-Bilienė

Knygos „Aš – Rokas Žilinskas“ pristatyme – jautrūs žinomų bičiulių prisiminimai

Rokas Žilinskas ir Monika Žilinskaitė

M.Žilinskaitė – apie brolį ir jo svajonę, kurią išpildė ji: „Atsiminimuose Rokas tebegyvena“

Daiva Žeimytė-Bilienė ir Rokas Žilinskas

D.Žeimytė-Bilienė tęs bičiulio R.Žilinsko pradėtą misiją: „Bus garbė įprasminti jo atminimą“

Žvakutės

2017-ųjų netektys Lietuvoje

Egidijus Vareikis Vilniaus oro uoste

15min primena: kokie Seimo nariai anksčiau buvo sučiupti neblaivūs ir kaip susiklostė jų likimai?

Egidijus Sidaras, Rokas Žilinskas, Dalius Mertinas

Metų netektis prisimenant: tarp Anapilin išėjusių – E.Sidaras, R.Žilinskas, D.Mertinas

Užsisakykite 15min naujienlaiškius