-35% metinei prenumeratai. Maža kaina - didelė vertė.
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Silvester Belt

Visos temos
Silvester Belt Silvester Belt

Silvester Belt (Silvestras Beltė) – Lietuvos dainininkas, 2024 metais atrinktas atstovauti Lietuvai 2024 metų „Eurovizijoje“. 2024 metais „Eurovizijoje“ jis dalyvaus su daina „Luktelk“.

Silvestras dainuoja nuo mažens, visą gyvenimą profesionaliai studijavo muziką, tad į Malmę išvyks jausdamasis gana užtikrintai. 

„Ketverių mane nuvedė į muzikos mokyklą. Nuolat dainuodavau prieš televizorių, vaidindavau, kad dalyvauju „Dainų dainelėje“, tad šeimai pasirodė, kad ši veikla man tiktų. Ir užkibau: muzikos mokyklą lankiau dešimt metų, tęsiau studijas Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje, galiausiai išvykau studijuoti komercinės muzikos į Vestminsterio universitetą Londone. Smagu, kad likimas man nurodė kryptį pačiam dar nesuvokus, kaip tai svarbu.“ – apie savo, kaip dainininko, kelio pradžią „Žmonės“ yra pasakojęs Silvester Belt.

„Įstojęs į universitetą supratau, kad noriu atlikti tik savo kūrinius. Kūryba sekėsi: pirmasis singlas „Tave radau“ sulaukė populiarumo. Prasidėjo stilių paieškos: paprastas popsas netraukė, norėjosi prieskonio, taip atradau elektroninę muziką“.

Silvester Belt

Silvester Belt „pasimatavo“ eurovizinę Malmės sceną: pasirodyme – naujos detalės

Silvestras Belt išlydimas į Euroviziją Malmėje

Silvestras Belt atskleidė, kas keisis Eurovizijos pasirodyme Malmėje

Silvester Belt ir jo šeima

Silvester Belt į „Euroviziją“ išlydėjo mama ir sesuo: „Aš vos nenualpau“

Silvester Belt išlydėtuvės

Silvester Belt išlydėtas į „Euroviziją“ Malmėje: apie slaptą talismaną, 6 lagaminus ir ką keis pasirodyme

Silvester Belt

Silvester Belt pristato netikėtą „Luktelk“ versiją: sujungė jėgas su simfoniniu pučiamųjų orkestru

Silvester Belt gastrolės po Europą

Silvester Belt skinasi pripažinimą užsienyje: gastrolės po Europą ir bičiulystė su Olly Alexanderiu

Japonas Kotaro

Japonas sudainavo Silvester Belt „Luktelk“: neįprasta versija tolimoje saloje pavergė lietuvių širdis

Remis Retro ir Beatričė Staniūnaitė laidoje „Kas gero Eurovizijoje?“

„Kas gero Eurovizijoje“ – Remis Retro: reivas, kritika britui ir komplimentai Maltos žvaigždei

Silvester Belt, Troye Sivanas

„Eurovizijos“ kanale – netikėtas Silvester Belt koveris: Troye Sivano hitą „Rush“ atliko ne veltui

Užsisakykite 15min naujienlaiškius