-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
Prenumeruoti

Vaidotas Beniušis Visos temos

Vaidotas Beniušis Vaidotas Beniušis

Vaidotas Beniušis – žurnalistas, 15min vyriausiasis redaktorius:

„Mokyklą baigiau Kaune, Vilniaus universitete įgijau teisės magistro laipsnį, o žiniasklaidoje dirbu nuo 2005 metų.

2016-2021 metais vadovavau naujienų agentūros BNS redakcijai, nuo 2021 metų esu 15min.lt vyriausiasis redaktorius.

Turiu dešimties metų patirtį tarptautinėje žiniasklaidoje – 2010–2021 metais buvau naujienų agentūros Agence France Presse (AFP) bendradarbis Lietuvoje, rengiau straipsnius apie Lietuvą  tarptautiniams skaitytojams.

2014 metų balandį prisijungiau prie Lietuvos šaulių sąjungos, 2018-2022 metais buvau „Transparency International“ Lietuvos skyriaus pirmininku, esu buvęs visuomenės atstovu Prokurorų etikos komisijoje ir Prokurorų atrankos komisijoje, prisijungiau prie Vilniaus universiteto žurnalistikos programų Patarėjų tarybos ir mentorystės programos LT Big Brother, inicijavau žiniasklaidos raštingumo projektą moksleiviams.

Atstovavau BNS komandai teisiniuose ginčuose su teisėsauga dėl mūsų pokalbių klausymosi – mūsų laimėtos bylos sustiprino žiniasklaidos šaltinio apsaugą.

Sėkmingai inicijavau žodžio laisvę ribojančių įstatymų vetavimą, retkarčiais parašau komentarų visuomeninėmis ir politinėmis temomis. Rusijai užpuolus Ukrainą, reguliariai rengiu laidas apie karo eigą.

Savo požiūrį į žurnalistų darbą išdėsčiau 2017 metų komentare, kurio dalis išlieka aktuali iki šiol.“

ValinskasZinoYT_thumnail Portalui

VALINSKAS ŽINO: apie kazino ir stadiono biznį, M.A.M.A užkulisius ir socdemų sandorį su Nausėda

MicrosoftTeams-image (10)

VALINSKAS ŽINO: apie naują Garliavą, suaugusiųjų viešbučius, greičio matuoklius, Trumpą ir Vėgėlę

Arūnas Valinskas

„Meškiukas gavo malkų“: A.Valinskas – atvirai apie skaudžią akistatą su dresuotojais ir Kauno zoologijos sodą

paaiskina-redaktorius-lietuvos-ziniasklaida-laimejo-istorine-byla-teisme

Paaiškina redaktorius: Lietuvos žiniasklaida laimėjo istorinę bylą teisme

Pergalė Lietuvos Aukščiausiajame teisme

Aukščiausiajame Teisme – 15min pergalė prieš buvusį nusikaltėlį: apginta visuomenės teisė žinoti apie nusikaltimus

Aušrinė Armonaitė, Arūnas Valinskas ir Ingrida Šimonytė

A.Valinskas įvertino barnius valdžioje: demonstruojami Gražulio kompleksai!

Valinskas žino

„VALINSKAS ŽINO“: apie Šimonytės virsmą, kyšius politikoje ir tamsiuosius pramogų pasaulio užkulisius

Arūnas Valinskas griežtas: jaunimas visko pertekęs ir nėra smalsus

Šiuolaikiniam jaunimui – A.Valinsko sprigtai: mes norėdavom, jie nebenori

Arūnas Valinskas ir Gabrielius Landsbergis

A.Valinskas: popiežius palaiko Rusiją, o mes tylime!

Užsisakykite 15min naujienlaiškius