Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Aistė Paškevičiūtė: tik nekelkite manęs ant seksualumo pjedestalo!

Foto naujienai: Aistė Paškevičiūtė: tik nekelkite manęs ant seksualumo pjedestalo!
zmones24.lt / Gedmanto Kropio nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Televizijos laidų vedėja Aistė Paškevičiūtė (24), Lietuvoje leidžiamo vyrams skirto žurnalo FHM šiemet išrinkta seksualiausia pasaulio moterimi, galėtų alpti iš laimės. Nealpsta. Tik juokiasi...

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Turbūt kiekvienai moteriai būtų malonu bent vienoje gyvenimo srityje nurungti Holivudo dievaitę Angeliną Jolie ar britų gražuolę Keirą Knightley. O jei dar toji sritis - seksualumas... Televizijos laidų vedėja Aistė Paškevičiūtė (24), Lietuvoje leidžiamo vyrams skirto žurnalo FHM šiemet išrinkta seksualiausia pasaulio moterimi, galėtų alpti iš laimės. Nealpsta. Tik juokiasi: „Ech, ir kurgi man, tokiai seksualiai, dabar dėtis..."


Ar nustebai sužinojusi, ką dvidešimt du tūkstančiai lietuviškos FHM interneto svetainės lankytojų šiemet išrinko pačia pačia seksualiausia?


Pirmoji mano reakcija buvo: „Aš - seksualiausia?.. Ką?!" Tada paklausiau, kur jie „eksportavo" Godą Sabutytę. Tokio titulo tikrai nesitikėjau, nes visai „nedirbau" šiuo klausimu: nesisukiojau vakarėliuose, nesivėliau į didesnius ar mažesnius skandaliukus, nešvytravau didelėmis iškirptėmis. Ramiai ir tyliai sau gyvenau. Ir štai tau!


Pameni, kelinta buvai pernai? Kaip manai, ar įmanoma kaip nors logiškai paaiškinti tokius poslinkius - nuo ko tai priklauso?


Pernai buvau vienuolikta. Manau, vyrų sąmonės vingių ir seksualumo dėlionės niekaip nepaaiškinsi. Žinoma, dvidešimt du tūkstančiai žmonių nėra tokia didelė auditorija, kad iš jos galėtum spręsti apie bendrą tendenciją. Gal tai tiesiog buvo dvidešimt du tūkstančiai bičų, nežinančių, už ką daugiau balsuoti?.. Gal mane išrinko atmetimo principu? O gal - todėl, kad šiais laikais, kai visi kuriasi kokius nors įmantrius įvaizdžius, aš nesu susikūrusi jokio ir nesuku dėl to galvos? Kad ir kaip būtų, jaučiuosi pamaloninta: net ir du šimtai gerbėjų yra puiku, o čia... Visa šutvė!


Galbūt šovei į seksualumo olimpą garsiai pasakiusi, kad išsiskyrei su buvusiu draugu? O naujo draugo interneto naršytojai gal dar nespėjo užfiksuoti...


Interneto naršytojų pasaulėžiūra ir mąstymo keliai nežinomi, todėl jokiu būdu negalėčiau nuspėti, kas juos paveikė (juokiasi). Tačiau tikrai pastebėjau, kad jaunos blondinės, draugaujančios su vyresniu pasiturinčiu verslininku, įvaizdis visuomenei yra gana atgrasus. Bendraudama su buvusiu draugu, ant kaktos jausdavau priklijuotą išlaikytinės etiketę. O jaunas vaikinas, esantis šalia, aplinkinių kažkodėl visai nepiktina...


Jei jau prakalbome apie tai, kaip į įspūdingą tavo laimėjimą reaguoja draugas Dominykas? Rimtai vertina ar juokelius laido?


Išgirdusi rinkimų rezultatą apsidžiaugiau, apsidžiaugė ir jis. Vėliau, sulaukusi įvairių reakcijų ir surauktų išraiškų, ėmiau graužtis: kam man reikėjo dalyvauti kažkokiuose rinkimuose, kam man tos bėdos... Tada jis išmintingai paplojo per petį: „Aistele, esi matomas žmogus ir turi susitaikyti su kai kuriomis detalėmis." Malonu jausti jo palaikymą. Beje, matydamas, kad naujojo savo titulo pernelyg nesureikšminu ir nekeliu savęs ant pjedestalo, jis nepraleidžia progos patraukti manęs per dantį!


Ar pastebėjai, kad seksualiausiųjų dešimtukuose kažkodėl nelieka moterų, pagimdžiusių kūdikius? Nei Violetos Tarasovienės, nei Jurgitos Tvarijonaitės...


Na, pasitaiko išimčių: juk šiųmečiame dešimtuke yra Giedrė Rusytė (šypsosi). Manau, moteris, tapusi mama, savo vyrui tampa tik patrauklesnė. O kitų vyrų nuomonė gal ne tokia ir svarbi?.. Tačiau gaila, kad motinystė Lietuvos vyrams nėra seksuali.


Iš ko paveldėjai grožį? Ypač lieknumo ir visų moteriškų pranašumų derinį, gamtoje taip retai sutinkamą...


Ačiū už gražius komplimentus. Savo genų derinį (grožiu tai vadinti gal per drąsu, nes visų skoniai skirtingi...) paveldėjau iš prosenelės, kuri buvo labai smulkutė, močiutės iš tėčio pusės bei mamos. Šių trijų puikių moterų bruožai susipynė manyje, o į tarpelius dar įsimaišė keletas „nesusipratimų", tokių kaip nosis, kurios niekas giminėje neturi (juokiasi).


Kada
pirmą sykį supratai, kad esi patraukli priešingai lyčiai?


Niekada apie tai nesusimąsčiau. Pirmą kartą su vaikinu pasibučiavau gal keturiolikos... Tiesiog žinau, kad moterys apskritai yra patrauklios vyrams (ar bent daliai jų), nes taip gamta sutvarkė ir nieko čia nepadarysi. Gyvenime yra daug svarbesnių dalykų, kurių gamta taip lengvai nesutvarko.


Ar esi nepatenkinta bent viena savo kūno dalimi?


O taip... Klasikinis atvejis. Tačiau stengiuosi į savo trūkumus žvelgti per vyriško mąstymo prizmę, maždaug: „Man atrodo, mano akys per mažos (trijų sekundžių apmąstymo pauzė)...  TAIP, JOS TIKRAI PER MAŽOS! Beje, kas šiandien pietų?.."


Ką manai apie plastines operacijas - ar kada nors tokiu būdu ryžtumeisi išsaugoti jaunystės grožį?


Manau teigiamai, tačiau galvoti - ne tas pat, kas daryti. Bet kokiu atveju nesu prieš jas nusiteikusi nei savo, nei kitų žmonių atžvilgiu.


Gražiausias girdėtas komplimentas. Ir - tyliai tyliai - kas jį tau pasakė...


Patį gražiausią komplimentą tikiuosi dar išgirsti, kai būsiu senučiukė, nes tokiame amžiuje komplimentus gali sakyti tik tie, kurie tave tikrai myli. O dabar labai įstrigusi FHM redaktoriaus Aido Puklevičiaus apie mane pasakyta frazė : „Šviesiausios galvos (ne plaukų prasme) savininkė..."
 

Lietuviškojo FHM seksualiausių pasaulio moterų dešimtukas


1. TV laidų vedėja Aistė Paškevičiūtė
2. Aktorė Megan Fox
3. Dainininkė, TV laidų vedėja Karina Krysko
4. Aktorė Jessica Alba
5. Aktorė Angelina Jolie
6. Aktorė Keira Knightley
7. Modelis Alessandra Ambrosio
8. Modelis Giedrė Rusytė
9. Modelis Adriana Lima
10. Aktorė Eva Mendes

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką