Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Aistė Pilvelytė: jei ir esu nėščia, ilgai to nebenuslėpsiu

Foto naujienai: Aistė Pilvelytė: jei ir esu nėščia, ilgai to nebenuslėpsiu
zmones24.lt / Butauto Barausko nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šiuo metu apie dainininkę Aistę Pilvelytę kalbama labai daug. Visiems maga sužinoti, ar iš tiesų populiari Lietuvos dainininkė ir viena gražiausių šalies moterų laukiasi mažylio.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Vardas, pavardė: Aistė Pilvelytė-Motiekienė.

Gimimo data, vieta: 1979 07 27, Kaunas.

Šeiminė padėtis: ištekėjusi; vyras Vladas Motieka - verslininkas.

Pasiekimai: Aistė muzikuoja nuo vaikystės; ne vieno tarptautinio dainininkų konkurso laureatė ir prizininkė (Airijoje, Turkijoje, Baltarusijoje, Maltoje, Kazachstane); Vilniaus universitete (VU) baigė informologijos specialybę.


Šiuo metu apie dainininkę Aistę Pilvelytę kalbama labai daug. Visiems maga sužinoti, ar iš tiesų populiari Lietuvos dainininkė ir viena gražiausių šalies moterų laukiasi mažylio. „Privatu!“ muzikantė leidžia suprasti, kad viskas netrukus išaiškės savaime.


- Aiste, atrodo, kad pastaruoju metu viešumoje ir ekrane dažnai nesirodai. Ar aš klystu?


- Tai kad dabar filmavimas po filmavimo vyksta. Pastaruoju metu iš tiesų daug filmuojuosi. Žinoma, privačių koncertų dabar kiek mažiau. Tačiau tikrai niekur nesu dingusi. Esu paskendusi savo srityje, įrašinėju naują albumą.


- Sklando kalbos, kad „Eurovizijoje“ šiais metais turėjai atlikti dainą su populiariu atlikėju Arashu. Kadangi nutarei nedalyvauti atrankoje, jis esą nusprendė konkurse dainuoti su azerbaidžaniete.


- Ne, ne! Tai yra pletkai. Tiesa, kad man vienas graikas sukūrė dainą, bet tai tikrai ne Arashas.


- Kuo dar be dainavimo užsiimi?


- Visada daug darbų. Be dainavimo dar planuoju užsiimti kita veikla. Kol dar viskas nėra iki galo aišku, nenoriu atskleisti. Galiu pasakyti tik tiek, kad tai bus susiję su užkulisine muzikine veikla (šypsosi).


- Kiek dar ketini dainuoti scenoje? Niekada nekilo minčių viską mesti?


- Dar dainuosiu. Laikas viską sustato į savo vietas. Nežinau, labai sunku kažką pasakyti... Buvo visokių minčių. Tačiau tada, kai su Romu Bubneliu laimėjome „Žvaigždžių duetus“, supratau, kad dar nereikia nutraukti šios veiklos. Juk visada gyvenime viskas būna etapais: kartais sekasi, kartais - ne... Nors muzikavimas niekada netrukdo užsiimti kita veikla.


- Anksčiau sakei, kad, baigusi informologijos studijas, norėtumei studijuoti mediciną arba psichologiją. Dar nepabėgo tokios mintys?


- Psichologija ir medicina yra tos sritys, kurios mane labai domina. Niekada negali žinoti... Kažkada būrėja Vaiva Budraitytė pasakė, kad būsiu labai žinoma politikė, nors tuo visai nesidomiu. Dieve apsaugok, kad ten nekelčiau kojos (juokiasi).


- Prakalbome apie politiką. Ne paslaptis, kad tavo tėtis Algirdas Pilvelis kandidatuoja į Lietuvos prezidento postą. Palaikai tokį jo sprendimą? O gal už jį balsuosi?


- Aš gal geriau nekomentuosiu. Tai yra jo gyvenimas. Jis daro tai, kas jam atrodo reikalinga.


- Šiuo metu bene aktualiausias klausimas yra apie galimą Tavo nėštumą. Galbūt norėtumei padėti tašką šioje istorijoje ir pasakyti, kaip yra iš tikrųjų?


- Laikas parodys, kaip yra iš tikrųjų. Tai yra labai intymūs dalykai. Nesakau, kad tai turi likti tik man. Yra žmonių, kuriuos aš prisileidžiu ir daug ką apie save jiems pasakoju, o su žurnalistais ir visais kitais aš per daug neatvirauju. Kam to reikia?


- Tačiau neseniai Tu buvai jau kelis kartus nufotografuota su gerokai didesniu nei įprastai pilvuku. Kaip galėtum tai pakomentuoti?


- Esmė yra tokia: ar moteris serga, ar yra pavalgiusi, ar tiesiog sustambėjusi, visuomet atsakymas bus vienas - „esi papilnėjusi, vadinasi - laukiesi“.


- Tačiau dabar jau sklando kalbos, kad gimdyti turėtumei rugpjūtį...


- Netgi taip? Palauk, kada praėjusį kartą aš turėjau gimdyti?.. Jeigu ir esu nėščia, aš juk ilgai negalėsiu to nuslėpti. Laikas parodys, ar aš esu nėščia, ar šiaip sergu kokia liga, ar tiesiog esu labai pavalgiusi mergaitė (juokiasi).


- Neseniai vaikelį pagimdė gera Tavo bičiulė Eglė Jackaitė. Kiek žinau, būsi vaikelio krikšto mama. Kada tai bus?


- Taip, tikrai esu pakviesta būti krikštamote. Tik nežinau, kada tiksliai tai bus. Tai man bus maloni atsakomybė.


- Artėja Tavo 30 metų jubiliejus. Anksčiau sakei, kad ketini surengti didelį koncertą savo geriausiems bičiuliams. Dar neatsisakei šios minties?


- Liko tos pačios mintys. Juk bus 30 metų! Reikia atšvęsti tą progą. Sako, kad tuomet pradeda moterys žydėti (šypsosi).


- Visada buvo įdomu sužinoti, kokia Aistė Pilvelytė yra namuose?


- Paprasta, kaip ir kitos moterys. Mėgstu gaminti valgį, tačiau man ne prie širdies namų tvarkymas, siuvimas ir mezgimas. Kol mokiausi mokykloje, man darbų pamokėlės labai nepatikdavo. Kol kitos mergaitės numegzdavo po kelias kojines, aš tuo metu vos vieną įveikdavau (juokiasi).

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką