Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2008 kovo 21d. 12:05

Algirdas Radzevičius ir Milisandra Kvaraciejūtė: santuoka ar vestuvės?

Foto naujienai: Algirdas Radzevičius ir Milisandra Kvaraciejūtė: santuoka ar vestuvės?
zmones24.lt / Jono Staselio nuotrauka
Nors tarnybiniai romanai muzikos leidybos įmonėje „Zuzi records“ nepageidaujami, vienas neseniai buvo vainikuotas deimantais puoštais aukso žiedais.
Nors tarnybiniai romanai muzikos leidybos įmonėje „Zuzi records“ nepageidaujami, vienas neseniai buvo vainikuotas deimantais puoštais aukso žiedais. Apsupti triukšmingos smagiai nusiteikusių draugų kompanijos Vilniaus santuokų rūmuose amžiną meilę vienas kitam prisiekė grupės „Patruliai“ narys Algirdas Radzevičius (30) ir dainininkė iš „Blogų mergaičių“ Milisandra Kvaraciejūtė (25). Vyriškoji svečių dalis garsiais kosčiojimais jaunikį nuo šio atsakingo žingsnio dar bandė atkalbėti. Tačiau bičiulių „paskutiniu mohikanu“ vadinamas Algirdas, panašu, buvo labai laimingas. „Algelis savo išrinktąją ilgai nuo manęs slėpė. Susikukavo abu per koncertų turą vasarą, bet prisipažinti nedrįso, žinojo, kad tokių dalykų netoleruoju“, – sakė santuoką savo parašu paliudijęs „Zuzi records“ vadovas dainininkas Žilvinas Žvagulis.
Išklausę sveikintojų linkėjimus, jaunieji iškilmingus pietus valgė „Šarūno“ viešbutyje. Tiesa, jaunikis čia ilgai neužsibuvo – vakare laukė koncertas Rokiškyje. „Tai ir įrodo, kad civilinei santuokai neteikiame didelės reikšmės“, – prisipažino Algirdas. Vestuves pora žada švęsti kitą vasarą. Reikia manyti, kad į bažnyčią tėvelius tada jau lydės liepą gimsiantis kūdikis.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką