Dabar populiaru
15min ŽIŪRĖK
Publikuota: 2009 sausio 27d. 16:22

Andrius Mamontovas perkaito Čilės saulėje

Foto naujienai: Andrius Mamontovas perkaito Čilės saulėje
zmones24.lt / Andriui Mamontovui Čilė paliko didžiausią įspūdį iš visų jo lankytų Pietų Amerikos šalių. Nuotrauka iš asmeninio albumo

„Šios gastrolės iš kitų išsiskyrė tuo, kad vaidinome raudonomis apsilupusiomis nosimis. Visa trupė nusvilome per pirmas dvi viešnagės valandas“.

„Šios gastrolės iš kitų išsiskyrė tuo, kad vaidinome raudonomis apsilupusiomis nosimis. Visa trupė nusvilome per pirmas dvi viešnagės valandas“, – šypsodamasis pasakoja praėjusios savaitės pabaigoje iš Čilės grįžęs dainininkas Andrius Mamontovas (41). Lietuvių aktoriai į Čilės sostinę Santjagą keliavo net pusantros paros, mat trupės vadybininkai įtarė, kad bendrovė „FlyLAL“ gali bankrutuoti, todėl parinko sudėtingesnę, bet, kaip paaiškėjo, saugesnę kelionę su dviem persėdimais Stokholme ir Madride. Pietų Amerikos šalies sostinėje Eimunto Nekrošiaus režisuotas spektaklis „Hamletas“ buvo rodytas du kartus. Anot Andriaus, lietuvių vaidinimu sužavėti vietiniai kritikai pavadino jį svarbiausiu teatro įvykiu per pastaruosius penkerius metus. „Iki spektaklio turėjome dvi laisvas dienas, tad galėjome šiek tiek apžiūrėti šią unikalią šalį. Mus nuvežė į Vinja del Mar kurortą prie Ramiojo vandenyno, taip pat buvome Valparaiso uoste“, – pasakoja atlikėjas. Tai ketvirtoji Pietų Amerikos šalis, kurioje lankėsi Andrius. Jis jau viešėjo Brazilijoje, Argentinoje ir Venesueloje. Beje, Čilė jam pasirodė kur kas saugesnė šalis nei tos, kuriose anksčiau lankėsi. Andrius prisipažino negalėjęs ramia širdimi praeiti pro turgavietes, kuriose vietiniai prekiauja savo dirbiniais: „Išleidau visus pinigus visokiems megztiems, pintiems ir drožtiems dalykams.“ Pasak dainininko, Čilėje pragyvenimas nėra daug blogesnis nei Lietuvoje. „Gal žmonės čia gyvena truputį prasčiau nei pas mus, bet kai kurie dalykai čia pigesni nei Lietuvoje. Skirtingai nei Lietuvoje, čia žmonės savo liūdesį skandina dainose, o ne degtinėje“, – įspūdžiais dalijasi Andrius Mamontovas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką