Dabar populiaru
Publikuota: 2009 birželio 15d. 13:07

Artėjant „The Tall Ships' Races Baltic 2009“ žvaigždės išplaukė į atvirą jūrą

Foto naujienai: Artėjant „The Tall Ships' Races Baltic 2009“ žvaigždės išplaukė į atvirą jūrą
zmones24.lt / Foto naujienai: Artėjant „The Tall Ships' Races Baltic 2009“ žvaigždės išplaukė į atvirą jūrą

Savaitgalį, likus 50-čiai dienų iki didžiųjų burlaivių regatos „The Tall Ships' Races Baltic 2009", Klaipėdos universiteto burlaiviu „Brabander" plaukė žymūs Klaipėdos žmonės.

Savaitgalį, likus 50-čiai dienų iki didžiųjų burlaivių regatos „The Tall Ships' Races Baltic 2009", Klaipėdos universiteto burlaiviu „Brabander" plaukė žymūs Klaipėdos žmonės. 


Natalija Zvonkė, Kristina Navickaitė ir „Tina Dance" šokėjos, buvusios grupės „Mango" narės neišsigando gūsingo vėjo ir nešilto oro. Daugiau kaip 20 žmonių kompanija plaukė į atvirą jūrą ir džiaugėsi įspūdžiais. Dainininkas Mino, Eglė Jackaitė su draugais nusprendė likti krante ir laukti išplaukusiųjų. „Brabander" grižus į uostą, svečių laukė šilta žuvienė, kuria taip didžiuojasi klaipėdiečiai, bei šaltas „Švyturio" alus.


Liepos 31 d. - rugpjūčio 3 d. Klaipėda taps „The Tall Ships' Races Baltic 2009" finišo uostu. Regatos priėmimo datos sutaps su tradicine Jūros švente. Dalyvauti regatoje gali bet kokio tipo ir amžiaus buriniai laivai (didesni nei 9,14 m.). Planuojama, kad į Klaipėdą atvyks virš šimto laivų: 20 - A klasės burlaivių (didesni nei 40 metrų), 17 - B klasės burlaivių (mažesni nei 40 metrų), 60-70 - C ir D klasės jachtų.


Pagrindinė sąlyga dalyvaujantiems laivams -  ne mažiau nei pusę įgulos turi sudaryti jaunimas nuo 15 iki 25 metų. Taip siekiama buriuojant ugdyti skirtingų tautybių, religijų ar socialinių sluoksnių jaunus žmones, suteikti jiems naujos patirties ir galimybę dirbant komandoje įveikti jūrų pateikiamus iššūkius.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:24
00:18
01:17

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką