Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2008 11 05, 13:35

Asmik Grigorian: nesu ledinis žmogus

Operos dainininkė Asmik Grigorian, kurią pastaruoju metu dažnai galima išvysti televizoriaus ekranuose, atvirai sako, jog ji nesistengia ir nenori kurti šalto, visur skubančio žmogaus įvaizdžio.
Foto naujienai: Asmik Grigorian: nesu ledinis žmogus
V. Ovadnevo ir G. Žilinsko nuotr. / zmones24.lt

Vardas, pavardė: Asmik Grigorian.

Gimimo data, vieta: 1981 05 12, Vilnius.

Šeima, kurioje gimė: mama - operos primadona Irena Milkevičiūtė, tėtis - armėnų tenoras, Jerevano operos teatro vadovas Gehamas Grigorianas.

Šeiminė padėtis: išsiskyrusi, augina sūnų Nojų (6).

Karjeros pasiekimai: operos dainininkė, atlikusi 18 vaidmenų bei suvaidinusi daugiau nei 200 spektaklių, muzikinio projekto „Muzikos akademija“ rektorė.


Operos dainininkė  Asmik Grigorian, kurią pastaruoju metu dažnai galima išvysti televizoriaus ekranuose, atvirai sako, jog ji nesistengia ir nenori kurti šalto, visur skubančio žmogaus įvaizdžio. Moteris teigia, kad gyvenime suspėja viską ir sūnui stengiasi skirti visą laisvą laiką.


„Muzikos akademija“ nenuvylė


Užburiančiu balsu prabylančią jauną moterį, pakerėjusią ištikimus teatro lankytojus, dabar dažnai galima išvysti ir žydrajame ekrane. Nuo šio rudens ji užima garbingas „Muzikos akademijos“ rektorės pareigas. Vaikystėje troškusi tapti balerina, o dabar dainuojanti žymiausias pasaulio operų arijas Asmik Grigorian pripažįsta, kad scena jai yra vienas iš svarbiausių dalykų gyvenime. Kaip tik dėl to moteris neseniai nusprendė, jog metas į savo gyvenimą įsileisti naujos patirties - televiziją. Daugelis teatro žmonių suglumo išvydę gražuolę Asmik vertinant „Muzikos akademijos“ dalyvius.  „Televizija ir teatras turi daug panašumų. Tai scena, kiekvienas atliekame kokius nors vaidmenis. Televizijoje tiesiog esi iš arčiau matomas, o teatre tau skiria visai kitokius uždavinius. Tačiau šios sritys man yra be galo artimos. Nei teatre, nei televizijoje tu negali meluoti“, - sako jauna moteris. Asmik ne iš tų žmonių, kurie bet kokia kaina siekia populiarumo. Ypač garsi bei žinoma moteris yra tarp teatro mėgėjų, o televizija - tai dar vienas iššūkis operos dainininkei. Asmik pripažįsta, jog sprendimas eiti į televiziją jos gyvenime nepakeitė nieko! „Tai savotiškas darbas, o gatvėje netapau labiau atpažįstama. Aš moku taip užsimaskuoti, kad net draugai manęs dažnai nepažįsta arba neatkreipia į mane dėmesio“, - juokiasi Asmik.


Nojų auginu ne viena


Būdama labai jauna, Asmik ištekėjo už  kolegos Giedriaus Žalio. Netrukus sutuoktiniai susilaukė sūnaus Nojaus, tačiau jų santuoka ilgai netruko. Dabar berniukui jau šešeri, Nojus auga apsuptas jį mylinčių žmonių ir mamos dėmesio jam tikrai pakanka. Asmik neslepia, kad džiaugiasi Nojaus bendravimu su buvusiu vyru. „Juk esame civilizuoti žmonės. Kitaip ir neturėtų būti. Tėvas ir sūnus turi bendraut“, - šypteli artistė. Moteris pripažįsta, jog neįsivaizduoja savęs kaip tradicinės mamos ir žmonos, kuri kasdien sėdi namuose ir jais rūpinasi. Tokios mamos Nojui gal net ir nereikia. „Esu kūrybos žmogus, visada kažko ieškantis, sėdėti namuose tikrai ne man. Nors aš tikrai nesakau niekada. Dažnai daug kas priklauso tiesiog nuo aplinkybių. Mūsų su vyru skyrybos, matyt, irgi privalėjo įvykti. Tokios buvo aplinkybės. Niekados nesigailėjau dėl šio savo žingsnio“, - atvirai kalba Asmik. Mamos, kurios augina vaikelį vienos, dažnai vadinamos karžygėmis ir stipriomis moterimis. Asmik skuba pabrėžti. „Nusikalsčiau, jei sakyčiau, kad Nojų auginu viena. Turbūt to nesugebėčiau be artimųjų pagalbos. Drąsiai sakau: aš neauginu vaiko viena, mano atveju tai būtų neįmanoma. Turiu draugų, artimųjų, kurie man labai padeda“, - džiaugiasi moteris. Asmik maloniu žiūrėti, kaip auga sūnus. Jis toks pat, kaip ir mama: aktyvus, kūrybingas. Moteris jau dabar stengiasi šešerių metų sūnui įskiepyti svarbiausias vertybes. „ Noriu, kad jis būtų vyriškas, o vyriškumas - tai garbė ir vidinė stiprybė. Man tai svarbiausia.“


Nesu ledinė


Žiniasklaidos atstovai neretai Asmik apibūdina kaip ledo karalienę. Pati moteris mano, kad taip gali sakyti tik jos nepažįstantys žmonės. „Kompanijose esu atvira, anksčiau buvau dar atviresnė. Mane pažinti reikia labai daug laiko. Į savo gyvenimą sunkai įsileidžiu naujus žmones, gal dėl to atrodau šalta. Paradoksalu, tačiau mane vieni žmonės mato kaip šaltą, kiti - kaip šiltą asmenį. Tai yra tik fasadinė pusė. Specialiai nekuriu šalto žmogaus įvaizdžio. Gal tai savotiška kaukė...“ - mąsto Asmik. Operos dainininkė gerokai skiriasi nuo tradicinių geltonkasių lietuvaičių. Moteris neneigia fakto, jog išvaizda jai labai padėjo ne tik siekti karjeros, bet ir sulaukti daugiau dėmesio. „Manau, kad dalis mano sėkmės yra susijusi su išvaizda. Dėmesio daugiau susilaukiu dėl jos, tačiau į jį jau nebereaguoju“, - šypsosi Asmik Grigorian.


Dima Šavrovas-Sasha Son: man ji labai patinka!


Būtent Asmik iniciatyva Sasha Son (24) grįžo į projektą  „Muzikos akademija“  ir toliau keliauja svajonės link. Dainininkas negaili gerų žodžių savo mokytojai ir netgi laiko ją savo pavyzdžiu! „Kaip žmogaus Asmik nepažįstu, tačiau galiu pasakyti, kad ji graži moteris ir puiki atlikėja. Ji dainuoja su jausmu, savo balsu gali atskleisti tai, ką jaučia. Tai labai reta tarp dainininkų. Manau, ji viena geriausių savo srities specialisčių mūsų šalyje“, - štai taip apie Asmik kalba „Muzikos akademijos“ auklėtinis Sasha Son.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką