Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2008 kovo 17d. 11:54

Dainininkė iš Baltarusijos Veronika Gordijevskaja siekia išgarsėti Lietuvoje

Dainininkė iš Baltarusijos Veronika Gordijevskaja siekia išgarsėti Lietuvoje
zmones24.lt / Dainininkė iš Baltarusijos Veronika Gordijevskaja siekia išgarsėti Lietuvoje
Jau beveik metus Lietuvoje gyvenanti Veronika Gordijevskaja (21) iš Baltarusijos džiaugiasi įkurtuvėmis naujuose namuose ir drąsiai žengia pirmuosius žingsnius į muzikinę sceną.
Jau beveik metus Lietuvoje gyvenanti Veronika Gordijevskaja (21) iš Baltarusijos džiaugiasi įkurtuvėmis naujuose namuose ir drąsiai žengia pirmuosius žingsnius į muzikinę sceną. Ji – ne pirmoji užsienietė, kuri sieja savo kūrybinę ateitį su Lietuva ir rengiasi įsilieti į spalvingą ir šurmulingą šou verslo industriją. Nors Veronika vis dar mokosi Minske ir dažnai keliauja pirmyn atgal, Vilniuje Veronika jaučiasi kaip namie, puikiai pažįsta miestą. Lietuvoje ji dainuoja angliškai ir rusiškai, o ateityje galbūt uždainuos ir lietuviškai.

Tituluojama Alsu antrininke
„Visas mano gyvenimas - tai ištisas koncertas su nedideliais antraktais. Per kuriuos aš mokausi, įrašinėju naujas dainas. Viską darau, kad būčiau įdomi publikai, stebinčiau ir pamaloninčiau savo gerbėjus“- pasakoja dainininkė.
Veronika ilga laiką dainavo chore ir apkeliavo daugybę pasaulio šalių. Muzikos įrašus leisti pradėjo prieš pora metų. Minsko radijo stotys dažnai groja jos dainas, o žmonės ją tapatina su garsiąja Rusijos dainininke Alsu (Rusijos mega žvaigždė).
„Visą laiką negalvojau, kad pateksiu i didžiąją sceną, o pasirodo, jog mano likimas -būtent toks, ir tai ne atsitiktinumas“- šypsosi gražuolė.

Nesiekia vienkartinio populiarumo
Jos atliekami kūriniai subtilūs ir melodingi. Dainos – originalios ir atspindi žaismingai melancholišką slavų dvasią. Ji nenori būti panaši į kitas atlikėjas ir kuria savitą stilių. Jai svetimas pasipūtimas, tačiau Veronika nestokoja ambicijų. „Vienkartinis populiarumas sudega lyg degtukas, banalu, bet aš svajoju tapti artiste iš didžiosios raidės, todėl viską gyvenu per muziką ir dedu daug pastangų, bei mokausi“- tikina Veronika. Ji tiki, jog jos dainas pamils ne tik rusakalbiai Lietuvos gyventojai. Greitai atlikėja pasirodys Vilniaus scenose (balandžio mėnesį sostinės klubuose kartu su Lietuvos scenos žvaigždėmis). Panašu, jog Veronika tikrai nesiekia trumpalaikės garbės, o gali įnešti naujų vėjų į muzikos pasaulį ir nuspalvinti jį šiltomis meilės natomis.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

21:57
01:27:07
01:32

15min metų knygų rinkimai

Naujas testas

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką