TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Giedrė Rusytė: ne tik modelis, bet ir reporterė

Foto naujienai: Giedrė Rusytė: ne tik modelis, bet ir reporterė
zmones24.lt / Nuotrauka iš asmeninio albumo
Šaltinis: 15min
0
A A

„Giedrė Rusytė su šypsena tiesiai iš Niujorko", - pastaruoju metu taip laiškus draugams, artimiesiems pasirašo viena gražiausių šalies moterų Giedrė Rusytė (24) ir su džiaugsmu praneša žinią, kad pradėjo dirbti televizijos kanale NYC LTV.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Giedrė Rusytė su šypsena tiesiai iš Niujorko", - pastaruoju metu taip laiškus draugams, artimiesiems pasirašo viena gražiausių šalies moterų Giedrė Rusytė (24) ir su džiaugsmu praneša žinią, kad pradėjo dirbti televizijos kanale NYC LTV.


Pirmąjį jos reportažą iš Niujorke surengtos tarptautinės automobilių parodos internete galėjo pamatyti kiekvienas tautietis. Bemaž penkiolika minučių Giedrė pasakojo apie ją sužavėjusias mašinas, sklandžia anglų kalba ėmė interviu iš parodos dalyvių, o pabaigoje kvietė tautiečius apsilankyti parodoje.


Vietos lietuvių įkurtas internetinės televizijos kanalas pradėjo dirbti vos prieš tris mėnesius. „Tai - visuomeninė, ne pelno organizacija, kuri siekia informuoti apie tautiečius, gyvenančius JAV. Norime perduoti naujienas, perteikti Niujorko vaizdą, pasidalyti įspūdžiais. Taip pat siekiame padėti atvykusiems lietuviams integruotis į vietos gyvenimą bei lietuvių bendruomenes", - apie naują darbą su džiaugsmu ir užsidegimu pasakoja daugiau nei prieš mėnesį į Niujorką išvykusi Giedrė.


Panašu, liūdėti ji ten neturi kada. Pirmą kartą anapus Atlanto išvyko pernai ankstyvą rudenį. Tada pasakojo, kad seniai norėjo išmėginti jėgas daug galimybių teikiančioje Amerikos rinkoje. Kai tik susiklostė palankios sąlygos, sutvarkė reikalus Lietuvoje, susikrovė lagaminus ir išlėkė. „Buvo įdomu pažiūrėti, kaip ten dirba modelių agentūros. Iki šiol erdvės užteko Europos šalyse, bet kada nors prabunda smalsumas: o kas yra toliau? Be to, ir pati padirbėjau modeliu. Supratau, kokia Niujorke didžiulė rinka", - praėjusių metų pabaigoje grįžusi į tėvynę pasakojo žinoma manekenė ir neslėpė, kad netrukus vėl kels sparnus ir pasirašys sutartį su kuria nors modelių agentūra.


Giedrė nesimėtė pažadais ir po Naujųjų ėmėsi tvarkyti reikalus anapus Atlanto: pasirašė sutartį su nedidele modelių agentūra APT, kuri parūpino darbo vizą. Ten jau buvo dirbusi rudenį, ji - trečia lietuvaitė per visą agentūros istoriją. Giedrei patiko, kad sudaromos labai geros darbo sąlygos.

„Mano, kaip modelio, įvaizdis Amerikos rinkai tinkamas. O aš nemėgstu blaškytis ir ieškoti, kur geriau. Juolab kad ir metai jau nebe tie. Modelių versle esu pagyvenusi moteriškė. Tačiau tai nereiškia, kad turėsiu mažiau darbo. Tiesiog pagalvojau, kad man reikia mažesnės, stabilesnės agentūros, kur jausčiausi patogiai ir saugiai. Niekada nemėgau didelių, kur viskas vyksta konvejeriu.


Manau, APT bendradarbiaus ir su mano bei kolegės Godos Skačkauskaitės įkurta agentūra „Models G". Be to, ketiname užmegzti ryšių su agentūra „Next", - planų neslėpė jauna, veikli ir energinga moteris. Tuomet Giedrė dar nesitikėjo, kad pradės veiklą ir televizijoje. Šis darbas jai - ne naujiena. Dar Lietuvoje buvo ne vieno televizijos projekto vedėja. Jei teko dirbti laidose „Daktarė Aiskauda", „Policijos akademija", „Paparacai.lt", kuriose dažniausiai įkūnydavo tam tikrus personažus.


Į NYC LTV Giedrę pakvietė draugė, TV reporterė Laura McGuire, ir televizijos direktorius Mykolas Gudelis. „Džiaugiuosi, kad man pasiūlė prisidėti prie kūrybingos ir linksmos komandos. Visada norėjau tokio darbo. Iki šiol televizijoje man dažniausiai reikėdavo skaityti kieno nors sukurtus tekstus, o dabar atlieku tikrą žurnalisto darbą, rengiu reportažus, kalbinu žmones, dalyvauju kūrybos procese", - pasakoja moteris.


Paklausta, kaip sekasi modelio karjera, Giedrė pripažįsta, kad mados pasaulyje kol kas jaučiamas šioks toks štilis, nors užsakymų turi. Žinoma, ne tiek, kiek norėtų ir galėtų atlikti. Matyt, todėl mielai sutiko dirbti televizijoje.


Kaip ir buvo žadėjusi, Giedrė į Jungtines Valstijas išvyko su vienturčiu sūnumi Majumi. „Berniukas jaučiasi puikiai. Lanko mokyklėlę ir mokosi anglų kalbos. Čia vaikams iš tiesų yra ką parodyti: muziejai, parodos, gausybė specializuotų mokyklų. Tiek visko daug (juokiasi)! Žinojau, kad Majui bus gerai. Jis nekantriai laukė kelionės. Džiaugiuosi, kad apsisprendžiau jį pasiimti kartu. Rudenį, kai sūnus buvo paliktas su mano mama, kartais apimdavo toks liūdesys ir ilgesys, kad vos ištverdavau. Nors bendraudavau su juo bemaž kasdien, motinos širdžiai sunku atlaikyti tokį ilgą išsiskyrimą. Todėl kai tik sužinojau, kad vėl ilgesniam laikui vyksiu į Ameriką, nė neabejojau, jog jį pasiimsiu kartu. Dabar Majus tokio amžiaus, kad gali keliauti, nes nereikia eiti į mokyklą. Jo tėtis be problemų pasirašė dokumentus, jog sutinka, kad išsivesčiau sūnų į užsienį", - atvirauja jauna mama.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką