Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2008 vasario 28d. 15:41

Gintarė Karaliūnaitė tapo kovinių šunų auka

Foto naujienai: Gintarė Karaliūnaitė tapo kovinių šunų auka
zmones24.lt / Gintarė Karaliūnaitė. Jono Staselio nuotrauka
Keturkojų augintinių mylėtoja dainininkė Gintarė Karaliūnaitė leidosi draskoma agresyvių šunų, tik bijojo, kad šie nesužalotų veido.
Keturkojų augintinių mylėtoja dainininkė Gintarė Karaliūnaitė leidosi draskoma agresyvių šunų, tik bijojo, kad šie nesužalotų veido.
G. Karaliūnaitė tapo LNK laidos „Mano žvaigždė“ heroje ir išbandė kinologo profesiją. Dainininkė garsėja meile šunims – pati augina du keturkojus – tad ją išbandyti nutarė sostinės kinologai, dresuojantys tarnybinius šunis, ugdantys nepasitikėjimą svetimais, ištvermę, drąsą, agresyvumą. Tarnybiniai šunys padeda pasieniečiams, seka nusikaltėlius, vedžioja akluosius, ieško narkotikų ir dingusių po griuvėsiais žmonių. Gintarei kinologe teko padirbėti vieną dieną. Po jos moteris suprato, kad išmokyti geriausią žmogaus draugą ieškoti narkotikų, vykdyti kitas įvairias užduotis - ilgas ir nuoseklus darbas, reikalaujantis sistemingų treniruočių ir toli gražu neprimenantis lengvų pasivaikščiojimų parke su savo augintiniu. Labiausiai Gintarę įbaugino pratimas šunims, kai jie pagal komandą turi užpulti ir draskyti žmogų. Apsivilkusi apsauginius rūbus ir pamačiusi komandos laukiančius urzgiančius aviganius, Gintarė išsigando: „Jei esu gerai nusiteikusi, ekstremalūs išbandymai man patinka, bet to jau per daug... jau geriau aš, važiuodama snieglente, apkirpsiu Stano plaukus, nei leisiuosi draskoma šunų“, - kalbėjo kaunietė. Ir vis dėlto jai pavyko įveikti save – nors ir baimindamasi, kad šuo neįkastų į veidą, Gintarė ryžosi išbandymui. Šuo puolė dainininkę, įsikibo jai į atlapus, ši parkrito, tačiau viskas baigėsi laimingai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

00:22
01:07
00:21

Esports namai

Grožio programa 360°

URBAN˙/

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką