Dabar populiaru
Publikuota: 2008 balandžio 8d. 10:57

Į sceną grįžta Violeta ir Vilius Tarasovai

Foto naujienai: Į sceną grįžta Violeta ir Vilius Tarasovai
zmones24.lt / Foto naujienai: Į sceną grįžta Violeta ir Vilius Tarasovai

Teatralizuotą, techninių efektų kupiną, šiltą ir jaukų renginį kartu su dukrele Elinga iš pirmosios santuokos ves Violeta ir Vilius Tarasovai.

Gegužės pirmąjį sekmadienį už dovanojamą šilumą, meilę ir gėrį skubame pasveikinti savo mylimas mamas. Nuostabios, mėlynomis žibuoklėmis kvepiančios pavasario šventės proga TV3 televizija organizuoja įspūdingą koncertą „Tau, mama“. Teatralizuotą, techninių efektų kupiną, šiltą ir jaukų renginį kartu su dukrele Elinga iš pirmosios santuokos ves Violeta ir Vilius Tarasovai, pirmą kartą scenoje pasirodysiantys po naujagimės Gabrielės gimimo. Vos prieš mėnesį gimusią mažylę sūpuojantys jaunieji tėveliai – Violeta ir Vilius - džiaugiasi, kad šios gražios senas tradicijas turinčios šventės proga scenoje pasirodys su visa šeima.
„Intensyviai ruošiamės šiam didžiuliam renginiui. Ir šventė, ir renginys iš tiesų labai pavasariškas ir šviesus. Džiaugiuosi galėdamas jame dalyvauti, tapti jo vedėju ir kartu su žmona bei Elinga sudainuoti keletą duetų“, – šypsosi Vilius.
Violeta šį kartą rūpinasi ne tik savo vyro Viliaus, bet ir vyresnėlės dukters Elingos darbu.
„Visa šeimyna labai atsakingai žiūri į šį renginį. Labai malonu, kad visi drauge būsim scenoje. Džiugu matyti, kad Elingai labai padeda mokykloje lankomas dramos būrelis – ji žymiai drąsiau jaučiasi užlipus ant scenos“, – džiaugiasi neseniai antros dukrelės sulaukusi V. Tarasovienė.
Elinga su Violeta ne tik kartu ves renginį, dainuos, bet ir jau filmavosi meniniuose koncertui skiruose intarpuose. Jų jautriuose ir pilnuose šiltų žodžių dialoguose atsispindės vaiko ir mamos ryšys. Dainininkė ir būsimo renginio vedėja prisipažino, kad skaitydama scenarijų ji braukė ne vieną ašarą, ypač ją sugraudino požiūris į mamos atlaidumą.
Temos: 1 Vilius Tarasovas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką