Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2014 05 27, 18:05

Kuriant korumpuoto policijos komisaro vaidmenį, aktorius Adolfas Večerskis įkvėpimo semiasi iš realybės

Šių metų pradžioje parodytas filmas „Inspektorius Mažylis“ TV3 žiūrovų pageidavimu tapo serialu. Vasariškų nuotykių kupinas komiškas detektyvinis serialas televizijos žiūrovus prie ekranų kvies jau šį trečiadienį, gegužės 28-ąją, 19.30 val. Aktorius Adolfas Večerskis tikina, kad įsibėgėjus darbams seriale „Inspektorius Mažylis“, jis jaučiasi darbingas ir viskuo patenkintas.
Adolfas Večerskis
Adolfas Večerskis / TV3 nuotr.

Jam patinka ir disciplinuota kūrybinė grupė, ir kolegos aktoriai, ir šunys, kurie filmuojasi kartu. Tiesa, nors vaidina korumpuotą policijos komisarą ir turėtų būti neigiamas personažas, su keturkojais kolegomis – vokiečių aviganiais A.Večerskis puikiai sutaria. „Matyt, jie jaučia, kad aš tik vaidinu blogietį, o iš tiesų esu geras. Neloja ant manęs ir puola nebent iš džiaugsmo. Ne kartą serialo režisierius Ramūnas Cicėnas pats keturiomis atsistojęs aplojo šunis, kad išgautų reikiamą reakciją, o tie nepyksta, nors tu ką“, – juokiasi populiarus ir žiūrovų itin mylimas aktorius.

Kuriant korumpuoto policijos komisaro vaidmenį, aktorius įkvėpimo semiasi iš... realybės. „Korumpuoto policininko įvaizdis – norma, visi žino, kaip toks atrodo. Stebuklas šiais laikais sutikti tyrą ir idealistišką. Štai jeigu reikėtų tokį – dorą, vaidinti, tuomet būtų sudėtinga“, – juokauja aktorius. „Tiesa, scenaristų, režisieriaus išmonės ir mano pastangomis šis personažas bus ir komiškas, ir nelabai baisus. Svarbiausia, kad personažas nebūtų pilkas ir nuobodus. Maniškis – labai geras žmogus, nes tiki tuo, ką daro. Kur jūs matėt korumpuotą valdininką, kuris prisipažintų nusikaltęs? Juk jis viską daro žmogui. Tiesa, vienam žmogui. Sau. Nors ir vaidina, kad dirba kažkam kitam“, – šmaikštauja A.Večerskis.

TV3 nuotr./Saulius Siparis
TV3 nuotr./Saulius Siparis

Aktoriui ypač smagu, kad jo kolegos personažai „nedorėliai“ seriale yra kiti du patyrę aktoriai: korumpuotą miestelio merą vaidina Saulius Siparis, o nedorą ministrą – Dalius Mertinas. „Mūsų trijulė jau turi pravardę – „Trys dručkiai“. Jei pamenate tokį seną filmą. Na, o mus, kaip ir tame filme, „gaudo“ jaunuolis – Marius Jampolskis. Bet labiausiai džiugina tai, kad darbas vyksta profesionaliai ir sklandžiai, nereikia atvažiavus į aikštelę trintis, laukiant, kada pradėsim dirbti. Malonu, kai gerbiamas visų kūrėjų darbas.“

Kuriant TV3 serialą netrūksta kuriozų. „Kartą anksti ryte atvažiavau ten, kur, kaip supratau, turėjom filmuotis. Žiūriu – nieko nėra. Pro šalį einančios merginos anksti ryte paklausiau ar čia yra Žemės ūkio mokykla? Toji kažko išsigandusi puolė bėgti. Paskambinęs režisieriaus asistentui išsiaiškinau, kad nuvažiavau į Naująją Vilnią, supainiojęs filmavimo vietą. Kolegos ilgai juokėsi iš to mano „pokšto“.

„Vienas aktorius yra toks pat stambus, kaip ir aš, tai mes filmavimų pradžioje marškinių nepasidalindavom, bet dabar jau viskas gerai, visko užtenka“, – sako juokdamasis  A.Večerskis.

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

tv.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką