Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 3d. 16:46

Lidija Rasutis - žiedų valdovė

Foto naujienai: Lidija Rasutis - žiedų valdovė
zmones24.lt / LNK nuotr.

Laidoje „Supertortas" tituluotoji Kauno ponia Eglija Vaitkevičė užsimins apie intriguojantį vakarėlį su Lidija Rasutis. Laidos tema buvo „Kuri per pasimatymą nuobodžiausia".

Laidoje „Supertortas" tituluotoji Kauno ponia Eglija Vaitkevičė užsimins apie intriguojantį vakarėlį su Lidija Rasutis. Laidos tema buvo  „Kuri per pasimatymą nuobodžiausia". Galima suprasti, kad Eglijos ir Lidijos vakarėlis tikrai buvęs ne pats nuobodžiausias.

L.Rasutis, tik Eglijai pradėjus pasakoti istoriją, įsitempė ir laukė atomazgos. Tačiau Eglija nekreipė dėmesio ir atvirai tęsė toliau. E.Vaitkevičė išdėstė, kaip kartą naktį gatvėje netikėtai susitiko Lidiją, o ši pasiūlė užsukti į barą. Pasiūlymas buvo priimtas, moterys patraukė į barą. Tiesa, ne vienos - paskui Lidiją sekė penkių ar šešių vyrų būrelis. Pasak Eglijos, vyrų buvę tiek daug, kad net jai jų pakakę.

Ką linksmosios kūmutės veikė su tais vyrais toliau, iš Eglijos išpešti nepavyko. Tačiau priežastimi, kodėl jie sekė Lidiją, Kauno ponia įvardijo bičiulės įdomumą. Pačios Lidijos versija buvo kur kas paslaptingesnė: esą, ji turi tokį žiedelį su talpa, iš ten vyriškiui galima įpilti eliksyro.

Kitos laidos dalyvės iš karto padarė išvadą, kad stipriąją lytį traukia stebuklingieji milteliai. Eglija patikino, kad tąnakt jas į barą lydėję vyrai nebuvo girti, „greičiau normalūs". Tuo metu Lidija ėmė tikinti, kad tą vakarą gėrė vien arbatą. 

Temos: 1 Lidija Rasutis

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką