Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2014 05 28, 15:20

LNK vasara – su bučiniais, flirtu ir meile

„Kur LNK, ten vasara!“ – tokiu šūkiu televizija atnaujina savo tinklelį, kurio pagrindas – net trys kasdieniai šou: pasimatymų laida „Soriukas“, kriminalinės istorijos „K11: komisarai tiria“ ir šeimų dramos „Tikras gyvenimas“. Populiariausia šalyje pokalbių laida „Valanda su Rūta“ taip pat neketina atostogauti. „Valandos su Rūta“ studija pražys vasariniais žiedais ir vasariškomis temomis.
Ieva Stasiulevičiūtė
Ieva Stasiulevičiūtė / LNK nuotr.

„Visą sezoną diskutavome sunkiais, svarbiais, skaudžiais klausimais. Speciali vasarinė laida bus kitokio skonio: pašnekesiai apie grožį, madą, keliones. Tokios temos, kuriomis kalbatės vasaros vakarą susitikę su draugais“, – į vasarinius pokalbius su Rūta kviečia laidos šeimininkė Rūta Mikelkevičiūtė.  

Išsiilgusius flirto, bučinių ir meilės LNK kviečia į „Soriuką“. Tai nebejotinai didžiausia LNK vasaros tinklelio naujiena – užvedantis ir uždegantis pasimatymų šou, atkeliavęs tiesiai iš Los Andželo, kuriamas pagal vieną sėkmingiausių CBS televizijos pasimatymų formatų „Excused“, JAV rodomas nuo 2011-ųjų. Lietuvoje jį vesti patikėta seksuliai, šmaikščiai ir linksmai Ievai Stasiulevičiūtei. „Soriukas“ bus rodomas pirmadieniais – ketvirtadieniais 21.00 val.

„Soriukas“ – tai formatas, kuriame viskas paremta pirmu įspūdžiu. Dvi vienišos merginos (arba vyrukai) įsikuria name. Prie durų eina vaikinai (kitu atveju – merginos) ir bando per apsaugos kamerą paaiškinti, kodėl juos reikėtų įsileisti. Merginos nusprendžia, juos įsileisti ar atsisakyti draugijos. Iš šešių vyrukų, ištroškusių pažinčių, keturi patenka į namą. Žiūrovams parodomi filmukai apie visus keturis pretendentus, o paskui merginos pasako „Soriukas!“ dar dviem, vadovaudamosi tik savo antruoju įspūdžiu. Ir tik tuomet abu vyrukai ir dvi merginos eina į pasimatymus, ir vėl dvi merginos, nuo kurių laida prasidėjo, pasako „Soriukas!“ dar vienam. Dabar likusios merginos eina į du pasimatymus su kiekvienu iš likusių dviejų vyrukų ir atsisveikina su dar vienu.

Laidos pabaigoje laukia staigmena – meilės trikampis – dvi merginos ir vaikinas! Štai tada ir prasideda linksmiausi dalykai. Ir šou nebūtinai turi pasibaigti vestuvėmis ar pasimatymu vienai nakčiai. Jei laidos dalyvis bus labai pasipūtęs, gali likti prie suskilusios geldos.  

LNK nuotr./Kadras iš daugiaserijinio filmo „Velvet“
LNK nuotr./Kadras iš daugiaserijinio filmo „Velvet“

Be „Soriuko“ LNK žiūrovų šiokiadieniais 19.25 val. lauks šeimų dramos su Daliumi Mertinu „Tikras gyvenimas“, o 20.25 val. – kriminalinės istorijos su tikrais kriminalistais „K11: komisarai tiria“.  

Sekmadieniais 20.00 val. LNK pristatys naujausią milijoninės žiūrovų auditorijos sulaukusio serialo „Viešbutis „Grand hotel“ kūrėjų darbą – prašmatnų serijinį filmą „Velvet“, nukelsiantį į 6-ojo dešimtmečio Madridą, haute couture aukso amžių.

Serialų mėgėjų laukia naujas „Dalasas“, legendinio CBS televizijos serialo, rodyto nuo 1978 iki 1991, tęsinys. Čia toliau pasakojama Ewingų, turtingos Dalaso naftininkų šeimos gyvenimo istorija, o prie naujos aktorių komandos prisijungė ir pirmojo „Dalaso“ žvaigždės, atidavusios šiam serialui gražiausius savo gyvenimo metus. Naująjį „Dalasą“ LNK rodys šeštadieniais ir sekmadieniais 15.30 val.

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

tv.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką