Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 13d. 15:53

Mantas Petruškevičius pakeitė profesiją?

Foto naujienai: Mantas Petruškevičius pakeitė profesiją?
zmones24.lt / Jono Staselio nuotrauka

Žymusis stilistas Mantas Petruškevičius šeštadienį knygų mugėje pasirodys neįprastame amplua – pristatys dar spaustuvės dažais kvepiančią Armino Lydekos knygą „Protokolas: elgesio taisyklės“.

Žymusis stilistas Mantas Petruškevičius šeštadienį knygų mugėje pasirodys neįprastame amplua – pristatys dar spaustuvės dažais kvepiančią Armino Lydekos knygą „Protokolas: elgesio taisyklės“.

M. Petruškevičius neslepia, kad buvo iš tiesų labai pamalonintas tokiu leidyklos vadovų sprendimu.

„Juk esu daugiau televizijos žmogus, taigi pristatyti naująją A. Lydekos knygą man didelė garbė ir prestižo reikalas“, – su džiugesiu teigė M. Petruškevičius.

Būsimojo renginio vedėjas, nors dar ir nespėjo iki galo perskaityti naujosios knygos, tačiau gerų žodžių jai negailėjo. „Ši knyga iš tiesų išskirtinė. Nuo anksčiau išleistų A. Lydekos knygų ji skiriasi viskuo: apimtimi, apipavidalinimu, temų platumu. Viršelis labai gražus, dvelkia prabanga, rafinuotumu“, – susižavėjimo neslėpė M. Petruškevičius.

Nors M. Petruškevičius puikiai išmano mados ir stiliaus subtilybes ir kiekvienai Lietuvos poniai ar panelei gali patarti, kur ir kokio ilgio sijoną segėti, tačiau neslepia, kad visko mokėsi būtent iš A. Lydekos anksčiau išleistų dviejų knygų „Protokolo pagrindai“ ir „Etiketas kiekvienam“.

Stilistas neslepia, kad ir jam pačiam dar tikrai yra ko mokytis iš naujosios knygos.

„Juk būna, kad kartais tiesiog kažką užmiršti ar net nepagalvoji, jog galima ir kitaip pasielgti vienoje ar kitoje situacijoje. Tačiau pačią pradžią estetinio skonio ugdymui davė mano močiutė, kuri nuo pat vaikystės mokė, kaip deramai elgtis prie stalo, taigi esu jai dėl to labai dėkingas. Galbūt jos dėka esu šiandien tuo, kuo esu“, – prisiminimais dalijosi M. Petruškevičius.

Pripažindamas, kad A. Lydeka yra neginčijamas autoritetas etiketo ir protokolo srityse, jis naująją knygą mano esant skirtą visiems.

„Protokolą svarbu išmanyti ne tik aukštiems valdžios pareigūnams ir žinomiems žmonėms, bet ir kiekvienam, kuris bent kartą per metus nueina į teatrą“, – mano M. Petruškevičius.
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką