Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Marius Mačiulis: dabar mums nelengva

Foto naujienai: Marius Mačiulis: dabar mums nelengva
zmones24.lt / Gedmanto Kropio nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Marius Mačiulis neslepia, kad su moterimis nelengva, o jei ji dar užsienietė, persikėlusi gyventi į Vilnių, - dvigubai sunku.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Vardas, pavardė: Marius Mačiulis.

Gimimo data, vieta: 1978 06 17, Kudirkos Naumiestis.

Šeima, kurioje gimė: mama - mokytoja, tėtis - statybininkas, sesuo - logopedė, augina jo ir Alicios krikštasūnį - Joną Jokūbą. 

Šeiminė padėtis: nevedęs, turi draugę Alicią.

Pasiekimai: Vilniaus Elfų teatro aktorius, teatro studijos „Durys“ vadovas, serialų „Nekviesta meilė“ bei „Nemylimi“ aktorius. 


Marius Mačiulis neslepia, kad su moterimis nelengva, o jei ji dar užsienietė, persikėlusi gyventi į Vilnių, - dvigubai sunku. Šiuo metu aktorius ir jo mylimoji amerikiečių aktorė Alicia Gian dar tik mokosi įveikti visus kultūrų skirtumų sunkumus.   


Televizija atvėrė naujų galimybių


Daugelis televizijos žiūrovų Elfų teatro aktorių M. Mačiulį prisimena kaip žurnalistą Simoną iš serialo „Nekviesta meilė“. Po šio vaidmens aktoriui  atsivėrė naujų galimybių ir prasidėjo naujas karjeros etapas. „Užsimezgė naujų pažinčių su režisieriais, aktoriais. Žmonės pradėjo mane atpažinti gatvėje. Sulaukiau įvairių nuomonių ir pasisakymų, buvo ir tokių, kurie mane paauklėdavo, kaip turėčiau elgtis. Buvo netikėta, bet ir labai įdomu, kad žmonės tapatina aktorių su jo kuriamu herojumi. Įgijau nemažai naujos patirties“, - džiaugiasi aktorius. Dabar M. Mačiulis seriale „Nemylimi“ vaidina prastos reputacijos personažą Ovidijų. Jis džiaugiasi, kad gavo tokį spalvingą ir įdomų vaidmenį. „Jei nuoširdžiai įsigilini, kodėl tie žmonės tokie, pradedi suprasti. Ovidijui nesiseka nuo pat vaikystės: tėvas kalėjime, mama tėvo nemyli, jis visą laiką gyvena be meilės, šilumos, nuo mažens kovojo už save. Atsirado tokių pačių draugų. Ir taip prasidėjo negražūs darbeliai. Nė vienas negimsta nusikaltėliu - juo tampama per tam tikrą laiką. Apie šią problemą reikia kalbėti, ją analizuoti“, - sako aktorius.


Dėmesys jam malonus


Pramogų pasaulio teatro aktorius kol kas neprijaukino. Jo nepamatysi viešuose vakarėliuose ar renginiuose, jis retai dalija interviu, o į nepažįstamųjų skambučius iš viso neatsiliepia. „Nesu vakarėlių mėgėjas, nesistengiu sąmoningai patekti į spaudą. Tačiau nemeluosiu - man reikia dėmesio. Manau, nėra tokio aktoriaus, kuriam nereikėtų dėmesio, bet aš kalbu apie kitokį dėmesį: man malonus žiūrovų dėmesys po spektaklio, jų plojimai, spindinčios akys.“ Kol kas M. Mačiulis įkyrių gerbėjų skambučių ar persekiojimų nesulaukia, tačiau prasitaria, kad kartą vaidindamas vienoje Kauno mokykloje sulaukė įkyrios gerbėjos atakos. „Vidurį spektaklio mergina atėjo į sceną ir paprašė manęs telefono numerio. Tai buvo labai nemalonu ir nekultūringa“, - prisimena aktorius. Tačiau daugiau nemalonaus gerbėjų dėmesio jam neteko patirti. M. Mačiulis norėtų, kad vieną dieną televizijos žiūrovai taip pamiltų jo kuriamus serialų personažus, kad ateitų į Elfų teatro spektaklius pažiūrėti, kaip jis vadina. Elfų teatras jam labai svarbus. Jau kuris laikas Marius vadovauja teatro studijai „Durys“, kurioje jis paauglius moko teatro paslapčių. Aktorius prasitaria, kad kažkada ir mažesnius vaikus bandė mokyti vaidybos, bet greitai suprato, jog tai ne jam. 


Skirtingų kultūrų porai nelengva


Skandalai šiam aktoriui - svetimi. Tiesa, kartą į jį buvo įsivėlęs: vienas lietuviškas dienraštis bandė jį suporuoti su „Nekviestos meilės“ aktore Laura Karvelyte. M. Mačiulis prasitaria, kad jis, pasirodžius šiam straipsniui, ne juokais sunerimo ir jam rūpėjo tik viena - kuo greičiau apie šį dirbtinai sukurtą skandalą papasakoti mylimajai - amerikiečių aktorei Aliciai Gian. Su Alicia Marius susipažino beveik prieš dvejus metus bendrame universitetų teatro projekte. Kai Alicia grįžo į Kanzasą studijuoti, jie susitikinėdavo Europos miestuose. Vėliau ji atvažiavo į Vilnių. Dabar Vilniaus universitete mokosi lietuvių kalbos, Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje studijuoja režisūrą stato muzikinį spektaklį „Meilė be akcento“. Aktorius su malonumu pasakoja draugės istoriją ir negaili jai komplimentų: „Alicia labai įdomi asmenybė. Ji - dainuojanti aktorė, groja smuiku, jau neblogai kalba lietuviškai. Alicios labai įdomi šeimos istorija: mama kilus iš Airijos, tėvas - persas. Jos tėvai susipažino Irane, tačiau buvo privesti emigruoti. Alicia pusiau airė, pusiau iranietė, bet kadangi gimė Amerikoje, jos pilietybė - amerikietė. Gyveno Kanzase.“ Šią vasarą Marius su Alicia lankėsi JAV. Ten aktorius susipažino su mylimosios šeima bei artimaisiais. Vyras neslepia, kad dviem skirtingų kultūrų žmonėms gyventi po vienu stogu nelengva.“ Aš labai didžiuojuosi ja ir gerbiu ją, kad ji ryžosi mokytis tokios sunkios kalbos, stengiasi pažinti mano kultūrą. Kartais čia jai labai lengva, kartais labai sunku. Aliciai labai trūksta saulės, pas mus jos, ypač žiemą, labai nedaug. Ji talentinga aktorė, todėl Aliciai labai sunku, kad pas mus kol kas negali vaidinti, dainuoti, o tai jai labai svarbu. Dabar ji bando prisitaikyti, suprasti, kas vyksta aplinkui, o aš stengiuosi padėti.  Tiek Aliciai, tiek man -  tai didelis ir tikrai nelengvas išbandymas. Tačiau tikiu, kad mes įveiksime visus sunkumus“, - neslepia aktorius.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką