Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2008 sausio 16d. 00:00

Matthew McConaughey’us (38): as būsiu tėtis

Foto naujienai: Matthew McConaughey’us (38): as būsiu tėtis
zmones24.lt / Bulls nuotrauka
Aktoriaus tinklalapyje pranešama, kad Matthew McConaughey'us ir jo draugė Camila Alves laukiasi kūdikio.

Aktoriaus tinklalapyje pranešama, kad Matthew McConaughey'us ir jo draugė Camila Alves laukiasi kūdikio. „Mes su Camila be galo norėjome kūdikio. Jaučiamės pakylėti ir sužavėti šiuo stebuklu, kuris tikra Dievo dovana. Daugybė jausmų užplūsta, kai galvojame apie kūdikio auginimą, tėviškus džiaugsmus ir rūpesčius. Palinkėkite mums visko, kas geriausia, melskitės už mus ir tegul Dievas laimina evoliuciją. Ačiū už palaikymą ir dėmesį mano veiklai. Atvertę naują savo gyvenimo puslapį, paprasčiausiai gyvensime toliau".
Aktorius mylimąją iš Brazilijos sutiko prieš metus. Susitikę, daugiau nebesiskyrė. Pernai didžiąją dalį laiko pora praleido vandenyne, vis plaukdami iš Australijos į Bahamus. Australijoje Matthew filmavosi „Kvailio aukse". Saulėtuose Bahamuose filmavosi komedijoje „Banglentininkas dabita".
Senas McConaughey'o draugas Markas Gustawesas (prodiusavęs filmą „Banglentininkas dabita") sako: „Aš galiu tik tikėtis, kad kada nors taip stipriai mylėsiu moterį, nešiojančią mano kūdikį, kaip Matthew ir Camila myli vienas kitą. Jų vaikas gaus tiek meilės, kad nežinos, ką su ja daryti".

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką