Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Muzikos akademija“: Iškrito Greta, o Kafka iš apmaudo nusigraužė nagus...

Foto naujienai: „Muzikos akademija“: Iškrito Greta, o Kafka iš apmaudo nusigraužė nagus...
zmones24.lt / LNK nuotr.
Šaltinis: 15min
0
A A

„Muzikos akademiją" šeštadienio vakarą paliko Greta, tačiau už ją kur kas liūdnesnis po tiesioginės transliacijos atrodė kitas dalyvis - mergaičių numylėtinis Kafka...

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Muzikos akademiją" šeštadienio vakarą paliko Greta, tačiau už ją kur kas liūdnesnis po tiesioginės transliacijos atrodė kitas dalyvis - mergaičių numylėtinis Kafka...


„Muzikos akademijos" dalyviai vėl sulaukė naujokės - prie šou prisijungė 25-erių Giedrė Rimšaitė. Ji yra profesionali dainininkė ir scenoje ne naujokė. Ji keletą metų dainuoja su garsiausiais šalies dainininkais kaip pritariančioji vokalistė. Be kita ko, ji dar yra ir vaikų muzikos mokytoja.


Tačiau ji kol kas jautėsi rami. Savo jėgas prie karštojo mikrofono bandė Nerijus - jį kovon pasiuntė patys dalyviai už tai, kad praėjusį kartą scenoje pamiršo dainos žodžius ir pasimetė. Su juo susirungė Greta, kuriai karštąją natą įteikė radijo stoties „Lietus" klausytojai, balsavę internetu visą savaitę.


Dėl trečiojo nelaimingojo, kurį turėjo išrinkti komisija, iškilo sunkumų: vienodai mažiausiai, po 25 balus, iš vertintojų gavo Rokas, Onsa, Arielė ir Kafka.


„Ant lapelio aš jau turiu užrašęs, kas, mano nuomone, turėtų kautis dėl išlikimo. Tačiau pažaiskime: jei kuris nors norite ir drįstate, pats pasisiūlykite sėsti ant karštosios kėdės. Ir mano sprendimas nebegalios", - kalbėjo komisijos pirmininkas Mindaugas Stasiulis ir ėmė skaičiuoti iki trijų.


Trys vyrukai stovėjo perkreiptais veidais sustingę, o Arielė drąsiai žengė žingsnį į priekį: „Aš galiu sėst, jei jau vyrai tokie nedrąsūs...". Šou vedėja Inga Jankauskaitė pasveikino merginą už netikėtą drąsą ir sugėdino vaikinus: „Štai, kokie tie vyrai. Pasirodo, jie yra bailiai...".


Mindaugas Stasiulis tuoj pat išdavė, kad jei Arielė nebūtų pasisiūliusi stoti į išlikimo kovą, į ją, komisijos sprendimu, būtų pasiųstas Kafka. Vaikinas, rodėsi, scenoje nusigrauš nagus tiesiogine to žodžio prasme. Gėda ir sumišimas aiškiai matėsi jo akyse.


Arielė rizikavo - ir ji gali gerti šampaną. Nurungusi Nerijų ir Gretą ji ne tik laimėjo vakaro kovą, bet ir sumušė balsavimo rekordą bei balsų skaičiumi pralenkė ligšiolinį lyderį Kafką. Už Arielę balsuota 4617 kartų. Iki tol daugiausiai balsų - 4444 - buvo surinkęs Kafka.


Nerijus šįkart surinko 2919 balsus, o Greta - 1615 balsus. Ji ir atsisveikino su šou. „Tikrai nenustosiu dainuoti, tik labai gaila palikti chebrą - visi labai šaunūs ir draugiški...", - sakė šviesiaplaukė.


Itin draugiški vienas kitam „Muzikos akademijoje" tapo su vaikinu prieš porą savaičių išsiskyrusi Eglė ir gražuolis Rokas. Jų gerbėjai jau svarsto: o gal porelę sieja ne tik kolegiški santykiai? Abu jie ne vilniečiai, todėl sostinėje gyvena kartu viename bute. Scenoje jie atliko lyrišką duetą, vėliau juos buvo galima pamatyti besiglaustančius ir šokančius valsą drauge. Be to - lyg kokį signalą - Eglė šįkart padainavo dainą pavadinimu „Mano širdis laisva", o Rokas jai tartum atsakė užtraukęs „Tu - ne viena...".


Ko gero, jiems tiktų Onsos daina „Pakabink mane" - būtent ji praėjusią savaitę, klausytojų manymu, tapo geriausia radijo stotyje „Lietus". Antroje vietoje liko Eglės „Sugrįžk pas mane", trečiojoje - Kafkos „Tavo meilėje nuskęst".

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką