Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rihanna ir Chrisas Brownas. Kumščiu palaiminta meilė

Foto naujienai: Rihanna ir Chrisas Brownas. Kumščiu palaiminta meilė
zmones24.lt / Bulls nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Šią porą vadino jaunaisiais Beyonce ir Jay-Z. Tačiau spauda neseniai išplatino žaviosios Rihannos nuotraukas, kuriose ji užfiksuota sumušta mylimojo – dainininko Chriso Browno.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
Vardas, pavardė: Robyn Rihanna Fenty.
Gimimo data, vieta:1988 02 20, Barbadosas. 21 m.
Šeima, kurioje gimė: Ronaldo ir Monicos Fenty šeimoje, turi du jaunesnius brolius.
Meilės nuotykiai: Omarionas Grandberry, Shia LaBeoufas, Joshas Hartnettas, Chrisas Brownas.
Šeiminė padėtis: netekėjusi.
Pasiekimai: pirmoji dainininkė iš Barbadoso, laimėjusi „Grammy“, modelis, grožio konkurso nugalėtoja.

Vardas, pavardė: Christopheris Maurice’as Brownas.
Gimimo data, vieta: 1989 05 05, Virdžinija, JAV. 19 m.
Šeima, kurioje gimė: Joyce Hawkins ir Clintono Browno šeimoje; tėvai
Meilės nuotykiai: Rihanna Fenty.
Šeiminė padėtis: nevedęs.
Pasiekimai: dainininkas, muzikantas, aktorius.

Šią porą vadino jaunaisiais Beyonce ir Jay-Z. Tačiau spauda neseniai išplatino žaviosios Rihannos nuotraukas, kuriose ji užfiksuota sumušta mylimojo – dainininko Chriso Browno. Panašu, kad pramogų pasaulis turės dar vieną porelę kaip Whitney Houston ir Bobby Brownas...

Viešumoje nesirodo kartu


Gal visa tai nebūtų išlindę į viešumą, jei ne Rihannos atstovų pareiškimas likus kelioms valandoms iki renginio, kad ji nepasirodys „Grammy“ apdovanojimų ceremonijoje. Šventėje nedalyvavo ir Chrisas Brownas, nors abu atlikėjai buvo nominuoti apdovanojimams. Priežasties iš pradžių niekas nenorėjo atskleisti, tačiau pramogų pasaulyje sunku nuslėpti net didžiausias paslaptis... Vėliau išaiškėjo, jog į muzikos elitą it viesulas įsiveržusi juodaodė yra „truputį“ sumušta mylimojo. Tas „truputį“ – tai stipriai sukulta Rihannos nosis ir lūpa, ant jos kojų ir rankų yra įkandimo žymės. Kad tai ne iš piršto laužti faktai, galėtų patvirtinti į įvykio vietą atskubėję medikai ir vieno tinklalapio išplatinta nuotrauka, kurioje dainininkė panaši į sutinusią bokso kriaušę, o ne į scenos dievaitę.
Praėjus kelioms dienoms po incidento, į policiją kreipėsi ir pats R’n’B stiliaus atlikėjas – Chrisas prisipažino sumušęs gyvenimo draugę. Žinoma, policija jam pateikė kaltinimus, o dainininkas, kaip ir dera „geram suklydusiam berniukui“, viešai atsiprašė už savo poelgį. Beveik po mėnesio apie incidentą prabilusi Rihanna viešumoje su Brownu kol kas nesirodo.

Dėl visko kaltos moterys


Porelė niekada nėra viešai susipykusi, priešingai – jie visada demonstravo šiltus jausmus. Tačiau iš Clive’o Daviso (76) vakarėlio paryčiais grįžtanti pora rimtai susivaidijo. Artimi poros draugai sako, kad konflikto priežastis – Chriso flirtai su kitomis merginomis. Brownas ne tik kalbėjosi su kita mergina mobiliuoju telefonu, tačiau ir rašinėjo jai trumpąsias žinutes. Tai pamačiusi dainininkė ne juokais įsiuto. Kadaise atlikėja sakė: „Nepakęsčiau, jei mano žmogus svetimoteriautų. Jei jis renkasi mane, jis turi ir atitinkamai elgtis.“ Tad neapsikentusi Rihanna sviedė automobilio raktelius pro langą...
Tačiau pagalbos telefonu 911 paskambino ne Rihanna, o vienas iš įvykio liudininkų. Jie išgirdo merginos riksmus, sklindančius iš gatvėje netoli prašmatnaus Hancocko parko stabtelėjusio „Lamborghini“. Chriso Browno automobilyje kumščiais talžoma ir smaugiama mergina nepajėgė gintis nuo įsiutusio dainininko. Ji netgi neteko sąmonės, tačiau atsigavusi mėgino sprukti iš automobilio. Atvykus greitosios pagalbos komandai, atlikėja atsisakė jų pagalbos. Vėliau Rihanna apsilankė ligoninėje.

Smūgis karjerai


Mušeika Chrisas buvo paleistas sumokėjus 50 000 JAV dolerių užstatą, tačiau policijos pareigūnai R’n’B atlikėją įtraukė į smurtautojų sąrašus. Brownas išplatintame atsiprašyme labai apgailestavo dėl savo poelgio, net teigė pakalbėsiąs su savo pastoriumi apie savo nedorus darbus. Jo draugas reperis Kanye Westas (31) stojo Chriso pusėn: „Palikit Chrisą ramybėje! Tegul jie dviese išsiaiškina savo problemas.“ O Jay-Z (39) Browną pavadino „gyvu numirėliu“.
Problemų greitai neišspręs nei Rihanna, kuri dėl sveikatos atšaukė ne vieną pasirodymą, bet ir Chrisas. Manoma, kad šis nusikaltimas pakenks jaunuolio muzikinei karjerai bei kaip dera patuštins atlikėjo piniginę, mat labai pelningą reklamos kontraktą su Chrisu pasirašiusi kramtomosios gumos kompanija „Wrigley‘s“ atsisakė vaikino paslaugų, o įžymybių advokatas Markas Geragosas, kurį pasisamdė Brownas, atsieis jam tikrai ne vieną tūkstantį.

Skirtis neketina?

Didžiausias šios istorijos akibrokštas, kad Rihanna, pasak jos draugų, kol kas neketina skirtis su mylimuoju! Žurnale „Life&Style“ buvo išspausdintas dainininkės bičiulės interviu: „Rihannai reikia laiko viską apgalvoti. Ji labai myli Chrisą. Rihanna gerbėjams nori paaiškinti, kaip ir kodėl ji nori tęsti šiuos santykius. Rihanną pažįstantys žmonės mano, kad po incidento ji nepaliks Chriso.“ Žinoma, kol kas tai tik draugės, o ne pačios atlikėjos žodžiai. Nejau turėsime dar vieną problemišką porelę?

Ronaldas Fenty (55)

Rihannos tėvas, kurio dukra šiuo metu gimtinėje mėgina atsigauti ir gydosi Chriso sumušimus, kitaip įsivaizduoja porelės ateitį: „Tikiu, kad Rihanna netrukus atsigaus ir kalbės už visas pasaulio moteris. Manau, jų santykiai nutrūko ir tuo labai džiaugiuosi. Dukra daugiau nebenori kalbėti su Chrisu. Ji drąsiai viską iškentė ir žadėjo greitai grįžti muzikos pasaulį.“ Dainininkės tėvas, davęs atvirą interviu „People“, patvirtino, kad Rihanna netrukus prabils viešai. Ronaldas Fenty prisipažįsta stipriai suklydęs dėl Chriso, mat Brownas jam visada atrodė mielas vaikinas.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Meilė Rihanna
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką