Dabar populiaru
Publikuota: 2009 liepos 29d. 14:05

„Skamp“: „Atsimenu, kai buvo Foje“

Foto naujienai: „Skamp“: „Atsimenu, kai buvo Foje“
zmones24.lt / Jono Staselio nuotrauka

Pristatome naujausią Skamp radijo singlą „Atsimenu, kai buvo Foje“, kuriuo trijulė atiduoda pagarbą ne tik lengendinei grupei „Foje", tačiau ir visam atgimimo laikotarpiui, kai šalį jungė vieningas tikslas išsivaduoti iš totalitarinės valstybės gniaužtų.

Pristatome naujausią Skamp radijo singlą „Atsimenu, kai buvo Foje", kuriuo trijulė atiduoda pagarbą ne tik lengendinei grupei „Foje", tačiau ir visam atgimimo laikotarpiui, kai šalį jungė vieningas tikslas išsivaduoti iš totalitarinės valstybės gniaužtų.

„Taip jau sutapo, kad tie laikai yra susiję su mūsų pačiais geriausiais paauglystės prisiminimais, kuriuos lydi tokių grupių kaip „Antis", „Hiperbolė", „Bix" ir, aišku, „Foje" kūryba. Prieš akis išnyra Lietuva, be komercijos skonio ir greito maisto, bet papuošta mūsų optimistiškomis ir šviesiomis svajonėmis," - pasakojo trijulė.

Tuo pat metu Ericai atvykus į Lietuvą ir susidomėjus muzika, ji, aišku, išgirdo tas pačias, jau minėtas grupes. „Man pasakojo, kaip jos, savo muzikos, dainų tekstų, koncertų pagalba, kovojo už laisvę Sovietų Sąjungos laikais. Pradėjau jų klausytis ir nors ne viską supratau lietuviškai, bet kaip augo mano meilė šaliai, taip augo ir meilė šioms grupėms. O su Foje buvo ypatingas ryšys. Aš švenčiau savo 17-tąjį gimtadienį tą pačią dieną, kai vyko dabar jau legendinės grupės Foje paskutinis koncertas Vingio parke," - pasakojo Erica.

Didelė dalis dabartinio jaunimo jau neprisimena 90-tųjų dvasios ir nuotaikų, todėl dainoje „Atsimenu, kai buvo Foje" „Skamp" pasistengė kuo geriau atkurti savo prisiminimus ir išgyvenimus, susijusius su sunkiu, bet kartu ir šviesią ateitį žadėjusiu, laikmečiu.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką