Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vaida Petraškaitė: tituluota gražuolė, kuri nebijo purvo

Foto naujienai: Vaida Petraškaitė: tituluota gražuolė, kuri nebijo purvo
zmones24.lt / Viganto Ovadnevo nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Ji - gražuolė geodezininkė, neseniai nuskynusi laurus grožio konkurse „Mis laikinoji sostinė 2009".

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Vardas, pavardė: Vaida Petraškaitė.

Gimimo data, vieta: 1986 05 23, Prienai. 22 m.

Šeima, kurioje gimė: tėtis - Vidmantas, mama - Danutė; turi 10 metų jaunesnę seserį Robertą.

Šeiminė padėtis: netekėjusi.

Išsilavinimas: Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) įgijo matavimų inžinerijos bakalauro laipsnį, dabar siekia kadastro informacinių sistemų specialybės magistro laipsnio.

Grožio konkursai: tapo konkurso „Mis ūkininkaitė 2007" finalininke; laimėjo „Mis laikinoji sostinė 2009".


Tai įdomu!


Vaidos Petraškaitės kūno duomenys:


Ūgis - 170 centimetrai.

Svoris - 52 kilogramai.

Krūtinė-liemuo-klubai: 84-63-86 centimetrai.


Ji - gražuolė geodezininkė, neseniai nuskynusi laurus grožio konkurse „Mis laikinoji sostinė 2009". Pelniusi šį titulą 22 metų Vaida Petraškaitė atsargiai pasvajoja - gal vertėtų pasukti į televiziją? Juk pirmas žingsnis jau žengtas...


- Vaida, neseniai Tau nusišypsojo laimė grožio konkurse „Mis laikinoji sostinė". Kaip sugalvojai jame dalyvauti?


- Viskas įvyko gana netikėtai. Savo duomenis organizatoriams išsiunčiau iki registracijos pabaigos likus porai dienų. Taip pasielgti mane paragino sesuo Roberta. Iš tikrųjų viską dariau juokais, tačiau labai greitai sulaukiau kvietimo dalyvauti konkurso finale.


- Sakoma, kad grožio konkursų  nebūna be intrigų. Kaip buvo šį kartą?


- Jau ir dabar prisiskaičiau komentarų apie save, kad titulas buvo nupirktas. Įdomu, kas man jį nupirko? Mano tėtis - ūkininkas, o mama - mokytoja (šypteli). Taigi turtingų tėvelių verslininkų neturiu. Tiesa, po konkurso labai gerai pamačiau, kurie žmonės su manimi buvo nuoširdūs, o kurie ne.


- Ar po laimėjimo grožio konkurse „Mis laikinoji sostinė" ketini dalyvauti konkurse „Mis Lietuva 2009?


- Kol kas dar nieko negaliu pasakyti, nors to labai norėčiau. Daug kas priklausys nuo sąlygų ir reikalavimų.


- Gyveni Vilniuje, tačiau kovojai dėl gražiausios kaunietės vardo. Kaip tai nutiko?


- Nujaučiau, kad dėl to gali kilti klausimų. Viskas paprasta: aš registruota Kauno apskrityje, Prienuose. Organizatoriai puikiai viską žinojo ir nėra prie ko prikibti (šypteli).


- Prieš aštuonerius metus konkursą „Mis laikinoji sostinė 2001" laimėjo tuo metu dar nelabai žinomas modelis ir būsima televizijos laidų vedėja Giedrė Rusytė (24). Gal ir Tu galvoji apie karjerą televizijoje?


- Pagalvoju apie tai. Žinoma, viskas priklauso nuo paties projekto. Dirbti eteryje man būtų įdomu, tačiau dalyvauti kokiame nors realybės šou nenorėčiau. Man tai tiesiog nepriimtina, nes paskui kyla labai daug įvairių apkalbų.


- Esi gana retos profesijos atstovė. Ar jau seniai dirbi geodezininke?


- Iš tikrųjų šią profesiją moterys retai renkasi. Kai įstojau mokytis, daugelis įvairiai ir gana keistai vertino šį mano apsisprendimą. Iš pradžių mokslai man labai nepatiko, tačiau nuo antro kurso įsidarbinau vienoje įmonėje. Neslėpsiu: iš pradžių vaikinai gana kreivai į mane žiūrėjo, tačiau po truputį įgudau ir sugebėjau padaryti reikiamus darbus, kartais ne blogiau už juos (šypteli).


- Natūralu, kad iš pradžių kiek keistai nuskamba, jog mergina dirba geodezininke, juk ši profesija asocijuojasi su žeme, purvais. Ar nebaisu merginai aukštakulnius iškeisti į botus?


- Ne! Gal iš pradžių buvo sunkiau. Vyrų kolektyve man smagu dirbti, su jais lengviau, nėra bereikalingų intrigų ir apkalbų. Man patinka!


- Prakalbome apie vaikinus. Ar turi antrąją pusę?


- Šiuo metu ne. Draugų visada yra, jų niekada netrūksta, bet to vieno vienintelio dar nesutikau. Nemanau, kad verta skubėti.


- Kodėl taip galvoji?


- Pirmiausia reikia baigti mokslus ir jaustis gyvenime tvirtai. Būna, kai 17 metų merginos jau prisiriša prie vaikinų, tačiau man tai nepriimtina.


- Bet juk širdžiai neįsakysi...


- Sutinku ir puikiai tai žinau (juokiasi).Išpopuliarėjo po grožio konkursų


Giedrė Rusytė (24). Televizija ją pamilo


Būdama 16 metų panelė, Giedrė Rusytė nusprendė dalyvauti konkurse „Mis laikinoji sostinė 2001". Žavi panelė pakerėjo komisiją ir daugeliui įsiminė. 2006 m. Giedrė debiutavo televizijoje. Tuomet ji įkūnijo seržantės Volker personažą laidoje „Policijos akademija", vėliau dirbo projektuose „Daktarė Aiskauda", „9,5 savaitės", „Paparacai.lt" ir kt. Televizija ją tiesiog pamilo!

Tiesa, šiuo metu Giedrės gyvena Jungtinėse Valstijose, Niujorke, tačiau iš žydrųjų ekranų tituluota gražuolė nedingo. Už Atlanto G. Rusytė įsidarbino Niujorko-Lietuvos televizijoje.


Eglija Vaitkevičė (40). Iš grožio konkurso - į politiką


Grožio konkursai - puiki terpė norint išpopuliarėti. Šią tiesą galėtų patvirtinti kaunietė Eglija Vaitkevičė. 2004 m. moteris dalyvavo ir laimėjo grožio konkursą „Kauno ponia". Iš karto po jo Eglijai pasipylė su televizija susiję pasiūlymai. Vieną iš jų moteris priėmė - ji tapo realybės šou „Kelias į žvaigždes" dalyve. Tiesa, ilgai projekte neišbuvo. Tačiau Eglija ir toliau siekė populiarumo. Ji vedė laidą „Grožio fabrikas", bet bandymui nepavykus, viską nutraukė.

Maždaug prieš metus Eglija nusprendė pademonstruoti savo talentą dainuoti - ji prisijungė prie grupės „Meilės deivės". Atrodo, daugiausia džiaugsmo moteriai teikia politika. Eglė nusprendė prisijungti prie vienos partijos ir mielai per interviu pasakojo apie politikos mokslus, tikino esanti labai laiminga.

Temos Grožis
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką