Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Valdas Burnys: didelių krūtų apsuptyje

Foto naujienai: Valdas Burnys: didelių krūtų apsuptyje
zmones24.lt / Butauto Barausko nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
A A

Linksmas ir netikėtas - štai toks buvo interviu su scenos chuliganu, grupės „Išjunk šviesą“ lyderiu Valdu Burniu, daugelio vadinamu tiesiog Valdeliu.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Vardas, pavardė: Valdas Burnys.

Gimimo data, vieta: 1972 02 23, Baisogala.

Šeima: žmona Aušra (34), turi dukrą Aistę (16), kuri yra sportinių šokių šokėja ir modelis, bei sūnų Roką (15), kuris groja bosine gitara ir žaidžia krepšinį.

Šeiminė padėtis: vedęs

Pasiekimai: baigė Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo ir vadybos mokyklą; įkūrė jau 20 metų gyvuojančią grupę „Išjunk šviesą“; su šiuo kolektyvu laimėjo pagrindinį prizą Latvijos konkurse „Liepajas Dzintars“; Valdas surengė šimtus koncertų Lietuvoje, Lenkijoje, Latvijoje, Airijoje;

turi traktorininko pažymėjimą ir 30 hektarų žemės, kurioje augina žiemkenčius ir iš jų vėliau kepa duoną; Valdas sukūrė sėkmingą verslą ir yra tvarkingas mokesčių mokėtojas.


Linksmas ir netikėtas - štai toks buvo interviu su scenos chuliganu, grupės „Išjunk šviesą“ lyderiu Valdu Burniu, daugelio vadinamu tiesiog Valdeliu. Per susitikimą atlikėjas atvirai kalbėjo apie skandalingą įvaizdį, santykius su šeima, sveikatos problemas ir... priverstinį alkoholio mažinimą.


Rytas su didžiakrūtėmis


„Tiek daug visko dabar veikiu! Nuo ko čia pradėti? - pokalbio pradžioje susimąsto Valdas, tačiau netrukus išsamiai viską papasakoja. - Svarbiausia dabar išsigydyti nugaros skausmus. Turiu dvi stuburo išvaržas, todėl gydytojai liepė dvi savaites reabilituotis. Taigi mano rytas prasideda nuo mankštos, kurią darau su didelius papus turinčiomis pagyvenusiomis moteriškėmis. Būna juokinga ir smagu, nes tai paįvairina dieną , - žodžių kišenėje neieško pašnekovas. Po rytinių procedūrų Valdelis vyksta į garso studiją, kurioje kuria ir įgarsina bendrovės reklaminius vaizdo klipus bei naujus kūrinius. Be to, nemažai laiko dainininkas praleidžia LNK televizijoje - Valdas vienas iš  naujos humoro laidos „Laba diena“ kūrėjų.

„Nors dabar sunkmetis, negaliu sakyti, kad su grupe „Išjunk šviesą“ nebekoncertuojame. Yra jų, tik ne tiek daug“, - atvirai sako pašnekovas.


Prostitucijos neprireikė


Paklaustas, kas konkrečiai jo ir šeimos gyvenime pasikeitė, Valdas Burnys tikina, kad esminių skirtumų kol kas nejaučia. „Dzin ta krizė! 2008-ųjų gruodžio mėnesį turėjau dviem koncertais daugiau nei 2007-ųjų gruodį. Nenoriu prisikalbėti, bet yra, kaip yra. Šiuo metu man stinga ne darbo, o laiko viską nuveikti. Malonu grįžti namo, įsipilti viskio ar alaus ir pasakyti sau: „Jaučiu, kad gyvenu“, - šypteli Valdas ir tikina, kad ekonomikos krizė jam nebaisi. Pašnekovas sako pastebėjęs, jog sunkmečiu „itin suaktyvėja humoristai, cirkai, klounai ir prostitucija“. „Dabar itin pagyvėjusios vadinamos „sunkmečio prostitutės“. Ar neteko pačiam naudotis?  Tfu tfu tfu! Kol kas ne. Užtenka mylimų žmonių dalijamo gėrio“, - nusijuokia „Išjunk šviesą“ lyderis.


Skandalai specialiai


Paklaustas, ar viskas gerai asmeniniame gyvenime, muzikantas nepasimeta ir prisipažįsta bėdų neturįs. Įdomu, ar nepyksta Valdelio žmona Aušra išvydusi sutuoktinį ant scenos su pusplikėmis ar nuogomis merginomis? „Ne, ji į tai žiūri kaip į šou, nes žmona žino, koks aš esu namuose. Deja, gyvenimas labai greitai bėga, ir aš stengiuosi, pavirtęs į velnią, visas akimirkas praleisti kuo drąsiau ir smagiau. Tiesa, vaikai irgi sveikai žiūri į mano šou veiklą. Jie supranta, kad scenoje aš esu tarsi išprotėjęs, o namuose nusimetu kaukę ir pavirstu tuo, kuo esu“, - atvirai kalba dainininkas.

Valdelis neslepia, kad visus skandalus šou pasaulyje kuria specialiai. Taip muzikantas elgiasi dėl to, nes jis žino, ko reikia scenai. „Kiekvieną rytą atsibudus reikia sugalvoti, kodėl ta diena bus ypatinga. Reikia įdomybių, naujovių, nebijoti eksperimentuoti ir, svarbiausia, nebūti zanūdai", - juokiasi Valdas Burnys.


Sumažino alkoholio kiekį


Ne tik skandalai, bet ir alkoholis yra nuolatinis pramogų pasaulio atstovų palydovas. Valdelis neslepia, kad dažnai jo paragaudavo. Tačiau vienas prieš kelerius metus nutikęs įvykis viską surikiavo į vietas. „Po vieno brendžio vakarėlio atsidūriau reanimacijoje - sustreikavo širdis. Tuomet gydytoja man tiesiai šviesiai pasakė: „Tavo bačka jau išgerta!“ Po šio įvykio supratau, jog laikas pradėti kitą gyvenimo etapą. Dabar atrandu daug tokių dalykų, kuriais mėgaujuosi ir be didelio alkoholio kiekio“, - atvirai kalba Valdelis.


Meilė iš pirmo žvilgsnio


Nejaugi dėl visų Valdelio akibrokštų žmona nė karto jam neiškėlė skandalo? Muzikantas prisipažįsta, jog buvo tik vienas kartas.

„Kai Lietuvos televizijos eteryje apsinuogino grupės „Išjunk šviesą“ šokėja, mano žmona buvo išvykusi į Jungtinius Arabų Emyratus. Aušrai grįžus į Lietuvą, vietoj draugiško apsikabinimo ji pasakė: „Tai ką, brangusis, prisidirbai?“ Bet Aušra ilgai nepyko“, - džiaugiasi Valdas.

Dainininkas su žmona pažįstami jau 17 metų ir 16 gyvena santuokoje. Muzikantas sako, kad jo pažintis su žmona buvo netikėta. „Mūsų žvilgsniai susitiko Vilniaus Sporto rūmų laiptinėje. Tuo metu rankoje nešiausi pusė butelio degtinės ir ruošiausi koncertui. Mūsų su Aušra žvilgsniai susitiko. Aš ištariau: „O!“, o ji atsakė: „Tu būsi mano vyras.“ Taip ir atsitiko!“ - prisimena Valdas. Vyras nė neabejoja, kad meilė iš pirmo žvilgsnio iš tikrųjų yra - juk pats tai patyrė savo kailiu!


Andrius Glušakovas (27): su juo neliūdna!


Grupės „G&G Sindikatas“ narys ir prodiuseris Andrius Glušakovas, arba Pushaz, yra geras Valdelio bičiulis. Kadangi vyrai kartu praleidžia nemažai laiko, reperis neblogai pažįsta savo bičiulį. „Valdelis žavi tuo, kad yra paprastas, tiesus ir dažniausiai teisingas. Juk šiais laikas paprasti žmonės - deficitas! Be to, su juo neliūdna! Valdas turi puikų humoro jausmą ir visada į viską žiūri optimistiškai“, - gražių žodžių draugui negaili Andrius Glušakovas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką