Dabar populiaru
Publikuota: 2009 spalio 28d. 10:37

Vilija Pilibaitytė-Mia dėl mylimojo įsivėlė į detektyvą

Foto naujienai: Vilija Pilibaitytė-Mia dėl mylimojo įsivėlė į detektyvą
zmones24.lt / Viganto Ovadnevo nuotrauka

Dainininkė Vilija Pilibaitytė-Mia (26), kuri praėjusios savaitės pabaigoje pristatė savo naująjį albumą, žurnalistams prižadėjo, esą į pristatymą atvyks kruopščiai nuo visų slepiamas atlikėjos vaikinas.

Teisybė, kad kuo daugiau slapukauji, tuo visiems labiau maga sužinoti tavo paslaptį. Dainininkė Vilija Pilibaitytė-Mia (26), kuri praėjusios savaitės pabaigoje pristatė savo naująjį albumą, žurnalistams prižadėjo, esą į pristatymą atvyks kruopščiai nuo visų slepiamas atlikėjos vaikinas. Pasak Mios, kadangi jis nenori viešumos, pasislėps minioje. „Privatu!" žurnalistai nutarė daugiau suuosti apie atlikėjos širdies draugą. Iš artimų dainininkei šaltinių pavyko sužinoti, esą mylimojo vardas - Tomas.
 
Pasak jų, jis neva už Mią gerokai vyresnis, kiek žilstelėjęs, užsiima verslu ir neva neišvaizdžiai atrodo.

Muzikantė nenori, kad žurnalistams jos asmeninis gyvenimas labiau rūpėtų nei kūryba, tačiau į žaidimą, susijusį su širdies draugu, Mia mielai įsitraukė. Albumo pristatymo šventės pabaigoje į sceną užlipo geras dainininkės bičiulis Jonas, su kuriuo moteris buvo poruojama. Scenoje įvyko improvizuotos „sužadėtuvės". Vaikinas klūpėjo ant kelių, o susirinkusi publika šaukė: „Žiedą! Žiedą!" Tačiau Mia pasilenkė prie Jono ir kažką pakuždėjo į ausį. „Tai geras mano draugas", - galiausiai visiems susirinkusiesiems pasakė atlikėja ir improvizuotos „sužadėtuvės" nutrūko.

Kitą dieną po renginio Mia neslėpė nuo žurnalistų, kad jos albumo pristatyme tikrai dalyvavo mylimasis. „Taip, jis iš tikrųjų buvo. Tai tas vaikinas, kuriam koncerto pradžioje scenoje atvėriau duris. Jo vardas -Tomas", - turėdama galvoje savo šokėją sakė dainininkė. Deja, toks dainininkės atsakymas mūsų netenkino. Pasiteiravome dar sykį. „Tikrai mano širdies draugas buvo renginyje, tik nesakysiu, ar užkulisiuose, ar salėje", - kalbėjo moteris.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką