Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 16d. 22:46

„Eurovizijos“ puslapio lankytojai Jurijui Veklenko žadėjo bilietą į finalą

Artėjant rezultatams – palankūs ženklai Jurijui: „Eurovizijos“ puslapio lankytojai skyrė pirmą vietą
15min nuotr. ir stop kadras / Artėjant rezultatams – palankūs ženklai Jurijui: „Eurovizijos“ puslapio lankytojai skyrė pirmą vietą

Dar prieš paskelbiant, kokios šalys pateko į „Eurovizijos“ finalą, konkursui skirto internetinio tinklalapio lankytojai Lietuvos atstovui Jurijui Veklenko ir dainai „Run With The Lions“ žadėjo bilietą į finalą – mūsų šalies atlikėjas pirmavo surengtoje apklausoje. Visgi paskelbus rezultatus paaiškėjo, kad Lietuvos atstovo konkurso finale neišvysime.

Apklausa populiariausiame „Eurovizijos“ naujienų puslapyje ESCToday.com buvo paskelbta likus kelioms valandoms iki antrojo „Eurovizijos“ pusfinalio transliacijos.

Iš lentelėje pateiktų rezultatų realiu laiku buvo galima matyti, kad didžiausio balsavusių žmonių palaikymo sulaukė būtent mūsų atstovas Jurijus – jis užėmė pirmąją vietą iš 18 dalyvaujančių šalių.

Nuo Lietuvos atsiliko Albanija, trečia – Malta, ketvirta – Rusija ir penkta – Švedija, o daugelis šalių net neperkopė tūkstančio balsų.

Pavyzdžiui, 22:30 val. Jurijus buvo sulaukęs virš 7000, Albanija – virš 6000, o Danija – vos kiek daugiau nei 40 balsų.

15min primena, kad lažybų bendrovių prognozės Jurijui buvo ne tokios palankios. Griežti Lietuvos atstovui buvo ir užsienio žurnalistai – po pirmosios repeticijos skyrė jam paskutinę vietą.

Užtat 15min kalbinti pramogų pasaulio atstovui Jurijaus atžvilgiu buvo kur kas optimistiškesni ir prisipažino besiviliantys, jog Lietuvai atstovaujantis Jurijus užims pačią aukščiausią vietą.

Komentarai: 3

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Būk sumanus

Ar žinai?

Ar žinai?
Ar žinai?

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Nepasiduokime ligai

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką