Dabar populiaru
Publikuota: 2018 sausio 30d. 19:30

Nesklandumai „Eurovizijos“ atrankoje: dalyvė tris kartus kartojo pasirodymą

Ofelija
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Ofelija

Antradienio vakarą LRT filmuojamas paskutinis „Eurovizijos“ dalyvių prisistatymas. Čia prisistato dar 13 dalyvių, tikinčių, jog jų kūrinys gali pavergti Europą. Tarp jų – scenos naujokai, tačiau didžiąją dalį sudaro ne vienerius metus scenoje skaičiuojantys Lietuvos atlikėjai. Šiuos pasirodymus žiūrovai išvys šeštadienio vakarą.

Gegužės mėnesį Lisabonoje, Portugalijoje vyksiantis „Eurovizijos“ dainų konkursas, kaip ir kasmet, Lietuvoje pritraukia dešimtis atlikėjų, norinčių atstovauti savo šaliai.

Antradienio vakarą LRT savo pasirodymus surengė 13 atlikėjų, pasiryžusių visomis jėgomis kovoti dėl teisės vykti į konkursą.

Į 63-iąjį kartą rengiamą muzikos fiestą norėtų važiuoti: Rūta Loop, Jurgis Brūzga, Ofelija, Dainotas Varnas, Rugilė Daujotaitė, Kotryna Juodzevičiūtė, Marius Petrauskas, Silvija Pankūnaitė, „El Fuego“, Marija, Rasa Kaušiūtė, „The Roop“, Monika Marija Paulauskaitė.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Eurovizijoje“ – „Lietuvos balso“ nugalėtoja Monika Marija: balsui – liaupsės, aprangai – kritika

Visus atlikėjus vertina komisija, kurią šįkart sudarė itin vyriška kompanija. Tai – Leonas Somovas, Vytautas Rumšas jaunesnysis, Arnoldas Lukošius ir Ramūnas Zilnys.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./„Eurovizijos“ atrankos akimirka
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./„Eurovizijos“ atrankos akimirka

Eurovizinės laidos transliaciją televizijos žiūrovai pamatys šeštadienio vakarą, tada ir galės balsuoti už savo favoritus. Šeštadienį žiūrovų balsus susumavus su komisijos, konkursą paliks dar 7 dainininkai.

Tris kartus kartojo pasirodymą

Pirmą kartą „Eurovizijoje“ dalyvaujanti Liepa Maknavičiūtė, pasivadinusi Ofelijos pseudonimu, pateko į keblią situaciją. Atlikėjai teko kartoti kūrinį net tris kartus.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Ofelija
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Ofelija

Pradėjus sėkmingai pasirodymą, viduryje dainos dingo muzika. Ofelija nepasimetė, dainavo toliau, tačiau galiausiai organizatoriai pasirodymą sustabdė.

„Dėl mūsų techninių problemų turime pradėti pasirodymą iš naujo“, – pranešė nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos prodiuseris Audrius Giržadas.

Nors ir savo pasirodymą ji sėkmingai pakartojo, visgi laidos komanda nusprendė jai leisti dainuoti filmavimo pabaigoje dar sykį – tik tuomet ir komisija išsakė savo nuomonę.

Pora tapo varžovais

Paskutinėje prisistatymo laidoje, į sceną lipo du įsimylėjėliais – Ruta Loop ir Dainotas Varnas. Tiesa, ne kartu, o atskirai. Jau daug metų šiltus jausmus vienas kitam puoselėjanti pora, šįkart tapo varžovais.

Visgi komisijos nariui užklausus, kuris miegos ant sofos, jei į kitą etapą praeis tik vienas, Dainotas Varnas juokavo: „Aišku, kad aš...“

„Noriu pasakyti atvirai – mes abu esame individualūs, geri dainininkai. Todėl dainuojam ne kaip duetas, o atskirai. Turime pakankamai parako, kad dalyvautumėme atskirai“, – apie pasirinkimą dalyvauti atskirai sakė Dainotas Varnas.

Beje, Dainotas ir Rūta „Eurovizijoje“ yra dalyvavę – 2015 metais su Vaidu Baumila ir Monika Linkytė važiavo į Vienoje vykstantį konkursą, kur buvo pritariantieji vokalistai.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Dainotas Varnas
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Dainotas Varnas
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Rūta Loop
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Rūta Loop

Po balsavimo komisijos balai išsidėstė taip:

12 balų – Jurgis Brūzga

10 balų – Monika Marija Paulauskaitė

8 balai – dalijasi dvi dainininkės: Kotryna Juodzevičiūtė, Marija Grabštaitė

6 balai –„The Roop”

5 balai – Dainotas Varnas

4 balai – Rūta Loop

3 balai – Rasa Kaušiūtė

2 balai – Marius Petrauskas

1 balai – Silvija Pankūnaitė

0 balų – Ofelija, Rugilė Daujotaitė, „El Fuego“

VIDEO: Erica Jennings - The Truth
VIDEO: THE ROOP - Yes, I Do
VIDEO: el Fuego - Į pasaulio kraštą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

02:08
01:11
02:10

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką