Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gegužės 17d. 22:07

„Eurovizijos“ nugalėtoja Netta Barzilai „vištų šokio“ mokė ir Izraelio premjerą

Netta Barzilai ir Benjaminas Netanyahu
Stop kadras / Netta Barzilai ir Benjaminas Netanyahu

Į gimtinę grįžusi „Eurovizijos“ dainų konkurso nugalėtoja Netta Barzilai susitiko su Izraelio ministru pirmininku Benjaminu Netanyahu. Ir ne tik apsikeitė dovanomis, bet ir pašoko: drauge atliko jau visame pasaulyje spėjusį išpopuliarėti Nettos „vištos šokį“.

Trečiadienį į oficialų susitikimą su ministru pirmininku ir jo žmona Sara atvyko visa šiųmetės „Eurovizijos“ nugalėtojos komanda.

Pabendravę, kartu nusifotografavę, Benjaminas Netanyahu ir Netta Barzilai prieš gausią žurnalistų bei fotografų minią nepraleido progos ir pasismaginti – jie atliko legendinį „vištos šokį“.

Visiems puikiai žinomą šokio elementą šiais metais išgarsino būtent atlikėja Netta Barzilai. „Eurovizijos“ scenoje atlikusi kūrinį „Toy“ ji tūkstančiams įsiminė ne tik dėl kudakavimo, bet ir šio judesio.

Izraelio ministro pirmininko ir „Eurovizijos“ nugalėtojos šokis:

„Eurovizijos“ nugalėtojos daina „Toy“:

VIDEO: Netta - Toy - Israel - LIVE - Grand Final - Eurovision 2018

Tačiau už Izraelio sienos šokius pakeitė protestas. Islandijoje daugiau nei 18 tūkst. gyventojų pasirašė peticiją, kviečiančią boikotuoti 2019-ųjų „Euroviziją“, kuri turėtų įvykti Jeruzalėje.

Peticija paremta žmogaus teisių pažeidimais prieš Palestinos gyventojus. Peticija kviečia nacionalinį Islandijos transliuotoją RUV pasitraukti iš kitąmet vyksiančio konkurso.

Kone 20 tūkst. parašų surinkusioje peticijoje rašoma, kad iš žmogaus teisių pažeidimo perspektyvos prieš Palestinos žmones, moraliai neteisinga dalyvauti glamūriniame „Eurovizijos“ šou, kuris vyks Jeruzalėje.

Pirmadienį Gazos ruože žuvo tuzinai Palestinos protestuotojų po to, kai Jeruzalėje buvo atidaryta JAV ambasada.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

04:41
01:21
06:02

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką