Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Fusedmarc“ apie eurovizinį pasirodymą: „Nepergyvenkite, neverta, nes mes – kaip vulkanas“

 Susitikimas po antrojo „Eurovizijos“ pusfinalio
Luko Balandžio / 15min nuotr. / „Fusedmarc“ po antrojo „Eurovizijos“ pusfinalio
Šaltinis: 15min
25
A A

Ketvirtadienio vakarą „Fusedmarc“ stojo į lemiamą kovą dėl vietos dainų konkurso finale. Deja, šiemet laimė muzikantams nenusišypsojo – šeštadienį vyksiančiame didžiajame finale jie nepasirodys. Tačiau Lietuvos atstovai dėl to visiškai nenuliūdo – sako, kad muzika ir toliau lieka jų širdyse.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje kovėsi: Serbija, Austrija, Makedonija, Malta, Rumunija, Olandija, Vengrija, Danija, Airija, San Marinas, Kroatija, Norvegija, Šveicarija, Baltarusija, Bulgarija, Lietuva, Estija, Izraelis.

Susumavus žiūrovų ir komisijos balsus paaiškėjo, kurios 10 dalyvių gauna kelialapį į finalą. Tai – Bulgarija, Baltarusija, Kroatija, Vengrija, Danija, Izraelis, Rumunija, Norvegija, Olandija, Austrija. Deja, Lietuvos atstovams šiemet nepasisekė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Revoliuciją scenoje sukėlę „Fusedmarc“ Europos nesužavėjo: „Eurovizijos“ finalas – be Lietuvos

Po rezultatų Viktorija ir Denisas atvyko pasikalbėti su žiniasklaidos atstovais. Jie išliko puikiai nusteikę – scenoje patyrę tikrą euforiją, džiaugėsi savo pasirodymu.

VIDEO: Dėl rezultatų „Eurovizijoje“ nenusiminusi grupė „Fusedmarc“: „Mes - jėga!“

„Mes buvome labai karšti. Nuotaikos labai geros. Mes padarėm tai, ką norėjome. Mūsų kelias nesibaigia, mes esame labai laimingi dėl mūsų draugų, dėl mūsų šalies, dėl tų, kurie mus palaikė. Mes kursim muziką toliau. Ačiū didžiulis visiems. Mes buvom jėga, tai buvo labai šilta, neįmanoma papasakoti, kaip buvo smagu. Tai – didžiulė patirtis. Nepergyvenkite, neverta, nes mes, kaip vulkanas“, – šypsodamasi kalbėjo Viktorija.

„Galų gale pasaulis gavo tą žinutę, kurią mes norėjom siųsti“, – antrino Denisas.

Muzikantai teigė esantys visiškai patenkinti savo pasirodymu „Eurovizijoje“: „Mūsų širdyse lieka muzika, lieka šventė, lieka toks pats nuostabus gyvenimas.“

Luko Balandžio / 15min nuotr./ Susitikimas po antrojo „Eurovizijos“ pusfinalio
Luko Balandžio / 15min nuotr./ Susitikimas po antrojo „Eurovizijos“ pusfinalio

Konkurse jiedu sako gavę milžiniškos patirties, kurią labai vertina. „Mes labai laimingi, kad buvome Kijeve. Čia pamatėme, kas yra ta jėga, tas didelis žmonių palaikymas, stiprybė. Tai buvo jėga, laimė iki ašarų. Mes laikėmės susikibę už rankų ir verkėme negalvodami apie laimėjimą, apie kažkokią kartelę. Mes buvom tokie, kokie esam. Norėjome padaryti viską tik geriau“, – tikino Viktorija.

Tad pasitaikius progai, jie mielai bandytų dar kartą sudalyvauti „Eurovizijoje“. „Jei atsirastų tinkama daina, būtinai. O kitiems dalyvausiantiems atlikėjams patarčiau nieko neklausyti ir daryti tai, ką jaučia širdis. And dance to rhythm of your soul“, – eurovizinės dainos „Rain of revolution“ žodžius šypsodamasis pakartojo Denisas.

Visgi muzikantai pripažino, kad šio pusfinalio rezultatai juos nustebino – jie nesitikėjo, kad kai kurios šalys pateks į finalą. „Man buvo keista dėl rumunų, kroatų. Žinojau, kad praeis Baltarusija, Izraelis, Norvegija. Bet man nesinori kalbėti apie tas dainas, kurios nesuprantu kaip praėjo į finalą“, – sakė Denisas.

Todėl tiksliai, kam linki pergalės, jie neįvardino: „Nuoširdžiausiam žmogui“, – 15min šypsojosi V.Ivanovskaja.

Luko Balandžio / 15min nuotr./ Susitikimas po antrojo „Eurovizijos“ pusfinalio
Luko Balandžio / 15min nuotr./ Susitikimas po antrojo „Eurovizijos“ pusfinalio

Po konkurso „Fusedmarc“ didžiausias noras – ne griūti į lovą ir ilsėtis, o padėkoti visai komandai ir praleisti laiko su ja.

„Nueisime pas mūsų šaunią komandą, visus apkabinsime. Jaučiu, kas bus toliau. Bus labai gražūs žingsniai, labai gražūs darbai, kurie laukia mūsų Lietuvoje, Vilniuje. Viskas yra nuostabu. Nė kiek nepergyvename, viskas taip, kaip turėjo būti – su Dievu negalima ginčytis. Mūsų kelias nesibaigia“, – kalbėjo Viktorija.

„Aš pirmiausia noriu pamatyti tuos, kurie mus palaikė, pamatyti savo mamą, kurios nemačiau 3 mėnesius, noriu apkabinti visus fanus“, – sakė Denisas.

O jau tada... Ir tinkamas paminėjimas. „Mes surengsime didžiulę šventę mūsų studijoje, kurioje telpa mažiausiai 300 žmonių, grosime padėkos koncertą, kepsime didžiulį tortą ir švęsime mūsų gimimą tokiame kontekste. Neliūdėkite, draugai. Jokiais būdais nesigailėkite tokių rezultatų. Tai yra beprasmiška. Mes esame labai laimingi“, – šypsojosi Viktorija.

15min „Fusedmarc“ sakė, kad nukabinę nosies namo iškart tikrai nevažiuos – Kijeve smagiai dienas leis iki pat sekmadienio.

15min primena, kad iš pirmojo pusfinalio į finalą jau patekę 10 valstybių. Tai – Moldova, Azerbaidžanas, Graikija, Švedija, Lenkija, Portugalija, Armėnija, Australija, Kipras, Belgija. Tiesiai į finalą deleguoti šešių valstybių atstovai: Ukraina, Italija, Didžioji Britanija, Ispanija, Vokietija, Prancūzija.

TAIP PAT SKAITYKITE: Revoliuciją scenoje sukėlę „Fusedmarc“ Europos nesužavėjo: „Eurovizijos“ finalas – be Lietuvos

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką