Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gegužės 11d. 13:19

G.Valaitytės ir J.Brūzgos Lisabona su 4 vaikais: „Kol mylimieji „Eurovizijoje“, dirbame auklėmis“

Jurgis Brūzga, Gintarė Valaitytė su savo vaikais, Rasos Micachienės dukra Paulė (apačioje)
Asmeninio albumo nuotr. / Jurgis Brūzga, Gintarė Valaitytė su savo vaikais, Rasos Micachienės dukra Paulė (apačioje)

Kol Ievos Zasimauskaitės eurovizinės dainos autorius Vytautas Bikus ir pritariančioji vokalistė Akmėja Brūzgienė pluša repeticijų salėse, jų sutuoktiniai Lisabonoje... dirba auklėmis. Gintarė Valaitytė-Bikuvienė ir Jurgis Brūzga į konkursą savo antrąsias puses palydėjo su vaikais – tad kol jų nėra, draugiškai susikooperuoja ir smagiai leidžia laiką Portugalijoje.

„Su Vytu svarstėme, ar man likti Lietuvoje su dviem mažais vaikais ir prašyti mamos pagalbos. Buvo net mintis čia vežtis mano mamą. Bet galiausiai nusprendėme, kad susitvarkysime, ir su visa šeima atskridome kartu. Dvi savaitės – ilgas laiko tarpas, likti vienai būtų sunku“, – 15min pasakojo Gintarė Valaitytė.

Pasak jos, Vytautas vis tiek didžiąją laiko dalį praleidžia drauge – repeticijos ne taip jau dažnai vyksta, todėl savo dėmesį gali skirti artimiesiems.

„Stengiamės derinti repeticijų laiką, kai vaikai miega per pietus arba vakare. O kai yra laisvo laiko, jį leidžiame kartu“, – šypsojosi šokių studijos „Amber“ savininkė.

Asmeninio albumo nuotr./Gintarė Valaitytė, Vytautas Bikus su vaikais
Asmeninio albumo nuotr./Gintarė Valaitytė, Vytautas Bikus su vaikais

Visa šeima Lisabonoje vieši pirmą kartą. Per savaitę tiek Gintarę, tiek Vytautą ši šalis jau spėjo pakerėti.

„Kai Vytukui suėjo lygiai mėnuo, mes išskridome į Madridą. Dabar, kai Žemynai suėjo lygiai mėnuo, mes atsidūrėme Portugalijos sostinėje, – juokėsi ji. – Kol kas labai geri įspūdžiai. Turėjome porą dienų laisvų, norėjome važiuoti iki Porto, bet pagalvojome, kad bus per mažai. Kiekvieną dieną čia yra vis ką pamatyti. Miestas labai didelis. Mes su Vytu visiškai įsimylėjome.“

Tad laisvu metu pora vis prisigalvoja ką įdomaus tiek jiems patiems, tiek mažiesiems galima nuveikti. „Į ekskursijas mes nėjome, nes turime du vaikus – ne visiems malonus jų verkimas, – juokavo Gintarė. – Kai delegacija važinėjo po ekskursijas, mes turėjome savo maršrutą – vykome į senamiestį, jaukias mažas gatveles, jaukias kavinukes. O ir šiaip mes nesame dideli muziejų entuziastai. Be to, su Vytu stengiamės nevaikščioti turistinėse vietose. Klausiam vietinių, kur nueiti, į kokią gatvelę pasukti, kokio maisto paragauti. O jis čia... dieviškas. Kainos kaip Lietuvoje ir kai kur net pigiau.“

Gintarė ir Vytautas pirmą sykį ryžosi kelionei su dviem vaikais ir tikina, kad viskas kur kas paprasčiau, nei gali atrodyti.

„Mes su Vytuku nuo mėnesio laiko gana nemažai keliavome, todėl ir šįkart nebuvo didelės baimės. Aišku, dabar du vaikai. Vienai išeiti į miestą yra sunkiau. Kita vertus, aš manau, kad čia padarėme tokį eksperimentą, kuris ir toliau tęsis. Pasitikrinome kelionę su dviem vaikais. O ir šiaip, manau, kad viskas tik nuo požiūrio priklauso. Čia tik pradžia. Jau planuojame, kur važiuoti toliau“, – džiugesio neslėpė Gintarė.

Asmeninio albumo nuotr./Gintarė Valaitytės, Vytautas Bikus su vaikais
Asmeninio albumo nuotr./Gintarė Valaitytės, Vytautas Bikus su vaikais
Asmeninio albumo nuotr./Gintarė Valaitytės, Vytautas Bikus su sūnumi
Asmeninio albumo nuotr./Gintarė Valaitytės, Vytautas Bikus su sūnumi

Na o kai Vytautas Bikus vyksta repetuoti, Akmėja Brūzgienė – pritarti Ievai Zasimauskaitei, Gintarė ir Jurgis Brūzga, čia atvykęs su praėjusių metų liepą gimusią dukra, jungia pajėgas ir vaikus prižiūri kartu. Tiesa, Gintarė su Jurgiu iki Lisabonos buvo tiesiog pažįstami, bet štai – tokios situacijos visgi suartina ir praplečia draugų sąrašą.

„Kai mūsų antrosios pusės dirba, mes stengiamės susikooperuoti su Jurgiu. Dar buvo prisijungęs ir Ievos pasirodymo režisierės vyras su dukra. Buvome didžiuliame vaikų pasaulyje, zoologijos sode. Prieš kelias dienas ėjome su Jurgiu į parką – po pietų išėjome ir praleidome laiką iki vėlaus vakaro. Taip smagiau. O jei ir reikia pagalbos, vis esi ne vienas, o dviese. Dar teko kartu ir auklėmis padirbti – pasiėmėme kartu režisierės vaiką... Žodžiu, padedame vieni kitiems“, – juokėsi ji.

Asmeninio albumo nuotr./Jurgis Brūzga, Gintarė Valaitytė su savo vaikais, Rasos Micachienės dukra Paulė (apačioje)
Asmeninio albumo nuotr./Jurgis Brūzga, Gintarė Valaitytė su savo vaikais, Rasos Micachienės dukra Paulė (apačioje)

Pasak G.Valaitytės, gatvėje jiedu su Jurgiu tąkart sulaukė labai daug užsieniečių dėmesio. „Daug kas tikrai galvojo, kad mes esame šeima ir turime keturis vaikus. Bet aš pastebėjau, kad užsieniečiai labai myli vaikus – vis stabdo gatvėje praeiviai, kalbina mažuosius, šypsosi, mojuoja. Kai su Vytuku buvome Tailande, o jis – toks šviesus, tai net praeiti nebuvo įmanoma...“

Praleidus laiko su keturiais vaikais, Gintarė pripažįsta, lengva nebuvo, bet ateityje – kodėl gi to nepakartojus ir savo šeimoje?

„Mes su Vytautu visada kalbėjome apie didelę šeimą. Pažiūrėsim, kaip ten bus. Praktikos jau yra, – 15min šypsojosi Gintarė Valaitytė. – Daug kas klausė, kodėl Žemynos taip greitai susilaukėme, reikėjo palaukti, kol Vytukas užaugs. Bet mes labai norėjome pametinukų, mes labai planavome. Taip, neslėpsiu, kartais būna labai sunku. Bet iš esmės – labai smagu.“

Žiūrėkite nuotraukų galeriją:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Kviečiame anties

Video

01:06
02:24
01:41

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką