Dabar populiaru
Publikuota: 2017 kovo 3d. 15:46

Ieva Stasiulevičiūtė švenčia 28 gimtadienį: „Ant torto man reikia druskos“ 

Ieva Stasiulevičiūtė
Vytenio Radžiūno nuotr. / Ieva Stasiulevičiūtė

Šeštadienį LRT eteryje – nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos pusfinalis. Iš 8 dalyvių 2 keliaus namo, o 6 – į finalą, kuris kovo 11 dieną vyks Klaipėdos „Švyturio“ arenoje. Pusfinalio proga projekto vedėjos – Gabrielė Martirosianaitė ir Ieva Stasiulevičiūtė pasipuošė taip, kad nuo jų neįmanoma  atitraukti akių. „O kas laukia finale!..“ – intriguoja Ieva, šiandien švenčianti 28-ąjį gimtadienį.

Jos efektingas pusfinalio įvaizdis – įmantriu kaspinu perrišto balto korseto ir kelnių ansamblis – gero draugo, stilisto Kęsto Rimdžiaus darbas, sukurtas specialiai Ievai. Nevaržomą merginos temperamentą puikiai atspindėjo pasaulinės mados tendencijos: vakariniam ansambliui buvo pritaikytos sportinės detalės.

„Apranga gali labai pakelti nuotaiką arba sugadinti ją. Todėl aš labai pasitikiu K.Rimdžiumi. Vilkėdama jo kurtus drabužius tiesiog kaifuoju, nes jis ne tik puikiai jaučia proporcijas, formas, bet ir yra labai įžvalgus, dėmesingas, nuostabus kūrėjas. Aš savęs, turbūt, tiek nepažįstu, kiek jis – mane. Kartais negaliu nustoti stebėtis: kaip jis taip sugeba mane perprasti? Būna, Kęstas paskambina: „Klausyk, aš tau pasiuvau suknelę.“ Kokią suknelę? Aš nemėgstu suknelių! O jis: „Ateik, pasimatuok“. Mes esame daug metų pažįstami ir galiu atvirai pasakyti: man labai pasisekė, kad turiu tokį draugą“, – pasakoja I.Stasiulevičiūtė.

Vytenio Radžiūno nuotr./Gabrielė Martirosianaitė ir Ieva Stasiulevičiūtė
Vytenio Radžiūno nuotr./Gabrielė Martirosianaitė ir Ieva Stasiulevičiūtė

„Eurovizijos“ atrankų vedėja atvirai sako: ji nemėgsta mergaitiškų dalykų. „Kvarbatkos“, gėlės... Visa tai – ne jai.

„Aš vis tiek ieškosiu, kuo tai „atskiesti“ – ant tokio torto man reikės druskos, – juokiasi šiandien progą tortui turinti sukaktuvininkė. – Labai gerai jaučiuosi dėvėdama kelnes. Su tokiu kostiumu, kokį man sukūrė pusfinaliui, eičiau prie altoriaus!“

Bet pritrenkiantis pusfinalio įvaizdis – dar ne viskas. K. Rimdžius Ievai pranešė, kad jau siuva kostiumą „Eurovizijos“ atrankos finalui, ir tai turėtų pranokti visus lūkesčius. „Tokios Ievos tikrai dar niekas nėra matęs, tai galiu pažadėti“, – tvirtina K.Rimdžius.

„Šiandien važiuoju matuotis. Labai smagu bus gimtadienio vakarą ir vėl pajusti bičiulio kūrybą, skirtą man. Ši diena visa – ypatinga. Nuo pat ankstyvo ryto, o mano rytai prasideda ypač anksti – šeštą valandą jau sveikinuosi „Lietaus“ radijo eteryje, plaukia dovanos, gėlės, – džiaugiasi Ieva. – Mes laidose sveikiname žmones su gimtadieniu. Šįryt tokia staigmena laukė manęs: visas vyriškas kolektyvas sugūžėjo ir tiesioginiame eteryje, su dainomis ir fanfaromis mane pasveikino... Kuo toliau, tuo labiau įprantu mėgautis gimtadieniu. Juk tai yra diena, kai tokiu intensyviu srautu ir tiek daug gero gali išgirsti apie save. O ir gerų, tikrų žmonių aplink su metais daugėja. Todėl gimtadienis tampa gražia proga susitikti ar pasikalbėti su visais, kam įprastai pristinga laiko.“

Vytenio Radžiūno nuotr./Gabrielė Martirosianaitė ir Ieva Stasiulevičiūtė
Vytenio Radžiūno nuotr./Gabrielė Martirosianaitė ir Ieva Stasiulevičiūtė

Didžiulio LRT projekto – nacionalinės „Eurovizijos“ atrankų vedėjos pareigas I.Stasiulevičiūtė taip pat laiko išskirtine likimo dovana.

„Labai džiaugiuosi šituo projektu ir net šiek tiek didžiuojuosi, kad buvau pakviesta jį vesti. Tai – vienas didesnių projektu, kuris bus įrašytas mano CV, kurio, beje, dar niekas nėra manęs prašęs, – nusišypso Ieva. – Pastarieji metai buvo ypatingai dosnūs kardinalių pokyčių, jie labai mane užgrūdino. Ir, kaip matau, niekas dar nesibaigė, o tik prasidėjo...“

Užgrūdinančios emocijos ir amerikietiškieji kalneliai šeštadienį lydės ir nacionalinės „Eurovizijos“ pusfinalio dalyvius, kurie – jau per žingsnį nuo didžiojo atrankos finalo. Karšta transliacija per LRT – jau šį šeštadienį, 21 val.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Eurovizijos“ atranka – pakeliui į atomazgą: kas susikaus finale?

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką