Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Iš „Eurovizijos“ atrankos pašalintas Martynas Kavaliauskas kreipėsi į teisininkus ir siekia grįžti į konkursą

Martynas Kavaliauskas
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Martynas Kavaliauskas
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmadienį iš nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos dėl neskaidraus žiūrovų balsavimo pašalintas dainininkas Martynas Kavaliauskas (21) lengvai pasiduoti neketina: vos sužinojęs, kad kovos atrankoje nebetęs, atlikėjas kreipėsi į advokatą, kuris Lietuvos delegacijos „Eurovizijoje“ vadovą Audrių Giržadą pasikvietė pokalbiui. M.Kavaliauskas siekia užginčyti atrankos rengėjų sprendimą ir tęsti pasirodymą konkurse.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Su A.Giržadu M.Kavaliausko advokatas bendravo antradienio pavakarę, prieš pat „Eurovizijos“ atrankos laidos filmavimą. „Šį reikalą noriu išspręsti pokalbiu. Šalia sėdės advokatas. Į problemą noriu pažiūrėti šiek tiek rimčiau“, – vykdamas į susitikimą Žmonės.lt sakė M.Kavaliauskas, pradžioje planavęs su A.Giržadu bendrauti ir pats. Dainininkas patikino į advokatą kreipęsis „iškart po įvykio“.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Martynas Kavaliauskas
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Martynas Kavaliauskas

Dainininkas neslėpė, kad jo tikslas – grįžti į konkursą ir tęsti pasirodymus „Eurovizijos“ atrankoje siekiant didžiajame konkurse atstovauti Lietuvai. „Manau, kad mano išmetimas iš atrankos buvo nepagrįstas, neįrodytas, nesąžiningas. Gali būti, kad kažkas kitas yra suinteresuotas, jog iškrisčiau“, – Žmonės.lt sakė M.Kavaliauskas. Tiesa, kas, jo nuomone, galėtų būti suinteresuotas juo atsikratyti, dainininkas nepanoro atskleisti.

A.Giržadas Žmonės.lt patvirtino bendravęs su M.Kavaliausko advokatu.

Pasirodė filmavime

Vėliau M.Kavaliauskas pasirodė „Eurovizijos“ atrankos laidos filmavime, tačiau prisėdo publikos gretose. Nuo bet kokių komentarų žiniasklaidai dainininkas susilaikė. „Atėjau pasižiūrėti renginio“, – šypsodamsis sakė M.Kavaliauskas.

Laidos filmavimo metu vedėjai Arūnas Valinskas ir Simona Nainė nesyk pabrėžė, kad vienintelis atrankoje likęs dainininkas vyras – Vaidas Baumila. Tokius žodžius girdėjęs M.Kavaliauskas tik kraipė galvą. Apie tai, kad M.Kavaliauskas atrankoje nebedainuos, prakalbo ir D.Užuraitis, kuris, komentuodamas V.Baumilos pasirodymą, pabrėžė, kad M.Kavaliauskas su konkursu atsisveikino.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Martynas Kavaliauskas
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Martynas Kavaliauskas

Kaltina atrankos rengėjus

Po atrankos laidos filmavimo M.Kavaliauskas sutiko darsyk pakomentuoti situaciją. Vaikinas atskleidė, kad su A.Giržadu bendravo jo advokatas, vardino lūkesčius: „Pats su A.Giržadu kol kas nesusitikau, tačiau su juo šnekėjosi teisininkai. Konsultuojuosi su advokatais: kalbamės apie šitą situaciją, laukiame, kada bus pateikta išsami analizė. Kaip žinia, „Eurovizijos“ atrankoje nėra audito. Tokie „iš oro“ pateikti faktai neatrodo pagrįsti. Norėtume išsamesnės informacijos apie visų dalyvių gautus balsus.“

Iš jų, kaip organizatorių, pusės buvo labai negražu tai, kad man nė nepranešė, kad neturėčiau šiandien pasirodyti atrankoje. Jokio skambučio, žinutės. Darau prielaidą, kad apie tai turėjau suprasti iš žiniasklaidos. Būtų buvę žmogiška paskambinti, pasikalbėti.

M.Kavaliauskas vis dar viliasi sugrįžti į „Eurovizijos“ atranką. „Nesijaučiu teisėtai išmestas. Noriu grįžti į konkursą. Kai turėsiu žinių apie tai, visiems pranešiu. Apskritai apie situaciją sužinojau važiuodamas į Vilnių pasiimti kostiumo pasirodymui. Tada pasipylė skambučiai, o aš nesupratau, kas yra“, – sako jis.

Paklaustas, ar sėdėti publikos gretose ir stebėti buvusių varžovų pasirodymus jam nebuvo per sudėtinga, M.Kavaliauskas vėl vertė kaltę atrankos organizatoriams: „Kodėl turėtų būti sunku? Tai jiems turėtų būti sunku. Nesijaučiu kaltas. Tai jie turėtų jaustis kalti. Iš jų, kaip organizatorių, pusės buvo labai negražu tai, kad man nė nepranešė, kad neturėčiau šiandien pasirodyti atrankoje. Jokio skambučio, žinutės. Darau prielaidą, kad apie tai turėjau suprasti iš žiniasklaidos. Būtų buvę žmogiška paskambinti, pasikalbėti.“

Žmonės.lt primena skaitytojams, kad M.Kavaliauskas iš „Eurovizijos“ atrankos pašalintas pirmadienio vakarą paaiškėjus, kad žiūrovų balsavimas buvo neskaidrus. Pats M.Kavaliauskas Žmonės.lt tikino esąs šokiruotas dėl tokio atrankos rengėjų sprendimo.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Martynas Kavaliauskas
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Martynas Kavaliauskas

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką